Far Cry i Splinter Cell doczekają się zbiorczych wydań?

Strona głównaFar Cry i Splinter Cell doczekają się zbiorczych wydań?
14.01.2013 18:55
Far Cry i Splinter Cell doczekają się zbiorczych wydań?
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Na to wygląda, bo na stronie sklepu GAME pojawiły się tajemnicze Ultimate Far Cry Compilation i Ultimate Splinter Cell.

bEINOBrF

Co mogłoby wejść w skład tych zestawów?

Sprawa nie jest tak prosta, jak się wydaje. Fisher doczekał się już jednej składanki w postaci Splinter Cell Trilogy HD. Jeśli tym razem ma to być wydanie "ostateczne" (aż nazbiera się kilka nowych gier do następnej paczki), to powinno zawierać tamtą trylogię oraz Double Agent i Conviction. Pięć gier w jednym pudełku wydaje się odpowiednim zagraniem przed kwietniową premierą Blacklist. W ofercie GAME znajduje się póki co jedynie wersja PC wyceniona na 30 funtów, ale wątpię, żeby Ubisoft pominął konsole.

A co z Far Cry? To niby oczywiste, że powinniśmy dostać ładnie zapakowaną trylogię. Ale! Pierwsza część ma skomplikowany związek z konsolami. Na Xboksie 360 dawno temu ukazała się Far Cry Instincts Predator, konwersja mocno rozmijająca się z PeCetowym oryginałem. PS3 nie miała nawet tyle szczęścia i swojej wersji pierwszego hasania po tropikalnym raju nie doczekała się nigdy. GAME oferuje UFCC na komputery i sprzęty Sony oraz MS.

bEINOBrH

Jak wybrnie z tego Ubi? Opcji jest kilka, ale rozsądne wydaje się zrobienie wreszcie porządnej konwersji i sprzedawanie jej także oddzielnie (EA opłacało się portowanie po latach Crysisa).

Ewentualnie w skład "ostatecznej kompilacji" wejdą dwie gry  - Far Cry 2 i 3. Nie takie rzeczy widzieliśmy.

Tymczasem poczekajmy na więcej szczegółów.

[via GAME, GAME]

bEINOBrN

Piotr Bajda

327126594387400746
Udostępnij:
bEINOBsD