Far Cry 6 z gwiazdą na okładce? Internet kipi od plotek

Far Cry 6 z gwiazdą na okładce? Internet kipi od plotek

03.07.2020 15:04, aktual.: 06.07.2020 12:47

To się nazywa życiorys: Gus Fring, Dentysta, a teraz "ten zły" z kolejnego "Far Cry'a".

Giancarlo Esposito, ten sam, który wcielił się w postać Gusa Fringa w serialach "Breaking Bad" i "Zadzwoń do Saula" wygadał się w wywiadzie dla Collidera, że dostał angaż w produkcji "wielkiej gry wideo". Tytułu nie zdradził, ale cały internet huczy od plotek, że może chodzić o "Far Cry 6" Ubisoftu.

Link do rozmowy wrzucił na swojego Twittera Daniel Ahmad, ekspert w dziedzinie gier wideo i dobrze poinformowana osoba w środowisku, sugerując, że angaż Esposito może wiązać się z pokazem Ubisoft Forward, które odbędzie się 12 lipca.

O najnowszej części serii "Far Cry" mówi się już od dawna. Duński dziennikarz z serwisu Gamereactor, twierdzi, że "szóstka" ma trafić do sprzedaży w kwietniu 2021, a akcja gry tym razem rozgrywać się będzie "poza terenem USA".

Co ciekawe, o powrocie do gry wspominał w kwietniu inny aktor związany z serialem "Zadzwoń do Saula" – Michael Mando, którego możecie kojarzyć jak Vaasa z "Far Cry 3". Natomiast o tym, że Ubisoft pracuje nad kolejną odsłoną hitowej serii, pisał na swoim Twitterze jeszcze w lutym Jason Schreier, prawdopodobnie najlepiej poinformowana osoba w branży.

Wracając do samego Esposito, "Far Cry 6" nie byłby pierwszą grą w bogatym życiorysie aktora. Giancarlo reklamował pierwsze Destiny, a także wcielił się "Dentystę" w promocyjnym klipie do "Payday 2".

https://youtu.be/2rOKmclX0zw

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)