Far Cry 6 oficjalnie. Ubisoft znów przecieka, a my o grze wiemy niemal wszystko [AKTUALIZACJA]

Strona głównaFar Cry 6 oficjalnie. Ubisoft znów przecieka, a my o grze wiemy niemal wszystko [AKTUALIZACJA]
10.07.2020 13:38
Far Cry 6 oficjalnie. Ubisoft znów przecieka, a my o grze wiemy niemal wszystko [AKTUALIZACJA]

Aktualizacja: Ubi reaguje i przedstawia krótką zajawkę!

Domysły i plotki na temat "Far Cry 6" krążyły już od dawna. Teraz, co widać na załączonym obrazku, wiemy już oficjalnie, że Giancarlo Esposito, ten sam, który wcielił się w postać Gusa Fringa w serialach “Breaking Bad” i “Zadzwoń do Saula” będzie "złolem" w kolejnej odsłonie wieloletniej serii Ubisoftu.

Okładka gry i jej pełny opis pojawił się na PS Storze. Do rzeczy zatem. "Far Cry 6" zadebiutuje 18 lutego 2021 r. i umożliwi bezpłatną aktualizację wersji z Playstation 4 na PS5. Strzelamy w ciemno, że na to samo mogą liczyć właściciele Xboksów.

Giancarlo Esposito wcieli się w Antona Castillo, dyktatora (a jakże) rządzącego w "tropikalnym raju, gdzie zatrzymał się czas". Wyspa nazywa się Yara, jej stolicą jest Esperanza, mapa ma być (a jakże) największą w serii. Nie zabraknie dżungli, plaż i wielkiego miasta. Krwawe rządy Castillo będzie wspierał jego syn Diego, czyli młodzian z okładki, przypominający Mowgliego z "Księgi Dżungli".

Nasz bohater, który będzie musiał (a jakże) wyzwolić swoich pobratymców spod jarzma dyktatora, nazywa się Dani Rojas. Podobnie, jak w poprzednich częściach, pojawią się "guns for hire", czyli najemnicy, gotowi wspomóc nas w każdej chwili, liczne pojazdy i bronie-samoróbki. W skrócie: czekają nas złote przeboje spod znaku "Far Cry".

[AKTUALIZACJA] Ubisoft postanowiło zareagować na wyciek w najlepszy z możliwych sposobów: potwierdzając wszystko i dorzucając krótką zajawkę, która jednocześnie zaprasza na niedzielny Ubisoft Forward.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)