Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Far Cry 6 i Rainbow Six: Quarantine przesunięte. Ubisoft nie podaje nowych dat

Strona głównaFar Cry 6 i Rainbow Six: Quarantine przesunięte. Ubisoft nie podaje nowych dat
29.10.2020 19:02
Far Cry 6 i Rainbow Six: Quarantine przesunięte. Ubisoft nie podaje nowych datFar Cry 6 i Rainbow Six: Quarantine przesunięte. Ubisoft nie podaje nowych dat
Źródło zdjęć: © Ubisoft
bDyYlqHq

Far Cry 6 trafi do sprzedaży w kolejnym roku podatkowym, czyli pomiędzy kwietniem 2021 a marcem 2022. Podobnie będzie w przypadku Rainbow Six: Quarantine. O opóźnieniach poinformowano w raporcie finansowym za pierwsze półrocze.

bDyYlqGJ

Na początku lipca Ubisoft potwierdził datę premiery nowego Far Cry 6 podczas wydarzenia Ubisoft Forward. Zobaczyliśmy zwiastun, a producent zapowiadał, że grę zakupimy już 18 lutego 2021 roku. Brzmiało zbyt pięknie i podejrzanie, prawda? Z kolei nowa strzelanka z serii Rainbow Six miała zadebiutować 31 marca 2021 roku.

Dziś okazało się, że Ubisoft na pewno nie wyrobi się do 18 lutego. Nie wiemy też, kiedy dokładnie premiery gry można się spodziewać. Nie stanie się to w tym roku podatkowym, a dopiero w kolejnym, czyli pomiędzy kwietniem 2021 a marcem 2022. W nowych zapisach ujęto też Rainbow Six: Quarantine.

Powody przełożenia premiery Far Cry 6 nie zostały bezpośrednio ujawnione. Z kontekstu wpisu na Twitterze możemy jednak łatwo wywnioskować, że problem stanowi oczywiście pandemia COVID-19. Ubisoft informuje, że część pracowników pracuje zdalnie i ważniejsze jest teraz ich samopoczucie, niż wydanie gry w trybie natychmiastowym.

bDyYlqHH