Far Cry 4 z rekordem Guinnessa. Mount Everest prawie zdobyty

Far Cry 4 z rekordem Guinnessa. Mount Everest prawie zdobyty

Far Cry 4 z rekordem Guinnessa. Mount Everest prawie zdobyty
marcindmjqtx
08.11.2014 18:32, aktualizacja: 05.01.2016 15:25

Pamiętacie jak w połowie wakacji informowaliśmy Was o nietypowym konkursie zorganizowanym przez Ubisoft? Wszystko się udało.

Ahhh, nie ma to jak pograć w Far Cry 4 siedząc w jednej z baz wypadowych na szczyt Mount Everest. Nikt Ci nie powie, że powinieneś odejść od komputera i wyjść na świeże powietrze, nie boisz się, że przegrzeje Ci się maszyna albo spocą ręce, a do tego pobijasz rekord Guinnessa i przecież ogrywasz grę, która nie miała jeszcze premiery!

27 lipca informowaliśmy Was o rozpoczęciu konkursu, tymczasem w czwartek 6 listopada oficjalnie dobiegł on końca. Ubisoft wystosowało oświadczenie, z którego dowiadujemy się, że 11 października dwudziestotrzyletni William Cruz, razem z grupą 15 innych osób (odpowiedzialnych za to, żeby wszystko zadziałało), dotarł do bazy wypadowej znajdującej się na wysokości 5,333m n.p.m. i rozpoczął zabawę z Far Cry 4, czym wpisał się do Księgi rekordów Guinnessa. W sumie William spędził aż 79 minut w świecie gry, w trakcie których oprócz z wirtualnymi przeciwnikami, zmagał się z wiatrem dochodzącym do prędkości 25 MPH i temperaturą od -4 do -8 stopni Celsjusza.

Spytacie dlaczego Ubisoft poinformował o tym dopiero teraz? To proste, rekord musiał zostać oficjalnie uznany i zatwierdzony, a to stało się wczoraj. Williamowi serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne ciekawe kampanie, które zachęcą graczy do opuszczania swoich pokoi i spopularyzują wspólne granie poza domem.

Premiera Far Cry 4 już 20 listopada na PC, PS4, PS3, Xboksie 360 oraz Xboksie One.

[Źródło: LegitReviews]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)