Far Cry 3 za darmo. Zostało niewiele czasu

Far Cry 3 za darmo. Zostało niewiele czasu08.09.2021 09:17
Far Cry 3, Vaas
Far Cry 3, Vaas
Źródło zdjęć: © Ubisoft

Far Cry 3 za darmo w Ubisoft Store. Na miesiąc przed premierą Far Cry 6 Ubisoft przygotował miły prezent dla fanów serii, a także dla tych, którzy do tej pory nie zdołali się z nią zapoznać. Czasu na odbiór gry nie zostało wiele.

Far Cry 3 za darmo w Ubisoft Store. Taki prezent przygotowali twórcy gry na miesiąc przed premierą jej szóstej części. Oferta jest ograniczona czasowo. Trzeci Far Cry będzie dostępny bezpłatnie tylko do 11 września 2021 roku. Warto zatem pospieszyć się i odebrać grę już teraz.

Aby odebrać darmową kopię gry Far Cry 3 za darmo, wystarczy odwiedzić kartę produktu w sklepie Ubisoft i wcisnąć przycisk "Get it for free". Będziemy musieli się zalogować i dokończyć cały proces w standardowy sposób dla tego typu sklepów internetowych.

Far Cry 3 do tej pory jest wspominany przez fanów z dużą sympatią. Gra zawdzięcza to w głównej mierze postaci Vaasa, czyli głównego antagonisty, którego kreacja była po prostu fenomenalna i nikogo nie dziwił fakt, że gracze ją docenili.

Ponadto trzeci Far Cry zdaje się nadal być głównym wzorem dla kolejnych powstających gier z serii. Różnice pojawiające się w nowszych odsłonach tej popularnej pierwszoosobowej strzelanki nie są już tak duże, jak miało to miejsce między drugą a trzecią grą z cyklu.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)