FAQ: FIFA 11

marcindmjqtx

28.09.2010 11:54, aktual.: 15.01.2016 15:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

FIFA 11 już niebawem pojawi się na sklepowych półkach (a w niektórych miejscach już jest, choć premiera dopiero w piątek), warto więc zebrać dotychczasowe informacje na temat najnowszej odsłony gry piłkarskiej od EA Sports. Właściwie bowiem w czym FIFA 11 ma być lepsza od wydanej rok temu FIFA 10?

Model rozgrywki FIFA od lat pozwala bawić się nam na różne sposoby i nie inaczej będzie w części 11. Możemy albo rozegrać klasyczny mecz, gdzie kontrolujemy całą naszą jedenastkę przełączając się w odpowiednim momencie między zawodnikami albo też wcielić się w pojedynczego zawodnika na murawie i to zza jego pleców obserwować akcję i brać udział w boiskowych wydarzeniach. Obie możliwości pojawiają się także w trybach sieciowych a także w trybie kariery. FIFA od dawna nie jest już także grą prostą, w której wystarczy biec z futbolówką na bramkę przeciwnika. Gra stawia na symulację i wymaga od gracza, by nauczył się grać.

Najważniejsze cechy 1. Pierwsza taka na PC. Do niedawna pecetowi gracze stukali się wymownie w czoła, kiedy konsolowcy opowiadali im, że FIFA jest lepsza niż PES i trudno im się dziwić. Dopiero FIFA 11 na tej platformie doczeka się nowego silnika, który wyniesie rozgrywkę na poziom znany nam od wersji 09.

2. Gra bramkarzem. Po raz pierwszy mamy pełną możliwość rozegrania meczu jako bramkarz. Wygląda to tak:

FIFA 11: Be A Goalkeeper Tutorial

4. Creation Center i własne przyśpiewki. Własną drużynę w FIFA 11 będziemy mogli edytować za pomocą specjalnej strony internetowej, która wystartuje wraz z premierą gry. Pozwoli to dzielić się swoimi kreacjami z innymi graczami konsolowymi. Jeśli dołożymy do tego możliwość podłożenia do gry własnych przyśpiewek w formie mp3 może to dać niesamowity klimat.

Platformy: 360, PC, PS3, PS2, PSP, DS, Wii.

Wersja językowa: Polska, włącznie z komentarzem.

Ceny: Konsole ok. 189 zł, PC ok. 129 zł.

Data premiery: 1 października, Wii 4 października.

Marcin Lewandowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)