Fanów Hearthstone'a czeka wkrótce nie hekatomba, lecz... Hukatomba

Fanów Hearthstone'a czeka wkrótce nie hekatomba, lecz... Hukatomba

Fanów Hearthstone'a czeka wkrótce nie hekatomba, lecz... Hukatomba
Krzysztof Kempski
11.07.2018 15:38

3... 2... 1... zaśpiewajmy razem: "gwarantuuuje doktor Huk!".

Najnowsze rozszerzenie do Hearthstone'a zatytułowane zostało Projekt Hukatomba. Zawierać będzie przede wszystkim 135 nowych kart, jakie będziemy mogli użyć w trakcie rozgrywki.  Wszystkie będą dotyczyć mechów i innych dzieł pracy naukowej doktora Hoka, od którego nazwiska wywodzi się tytuł dodatku. Blizzard wypuścił pierwszy zwiastun dodatku. Przy okazji jest on w polskiej wersji językowej - i to nie tylko zagrany, ale i zaśpiewany. Oglądając go odczułem nawet lekkie zażenowanie, ale w sumie to całkiem pocieszny kawałek zwiastuna.

Projekt Hukatomba – zwiastun PL

Zaprezentowano też przykłady nowych kart. W puli dostępnych znajdzie się także wspomniany już doktor Huk, który zgodnie z zapowiedziami ma być jedną z najsilniejszych kart dostępnych w Hearthstonie kiedykolwiek. W grze pojawią się też karty magnetyczne, oddziałujące po zagraniu na lewo od położonej karty. Takie zagranie powoduje przekazanie innym kartom ich statystyk.

Nowością będą też karty omega, powodujące wzmacnianie określonych efektów innych kart. Ponadto pojawić mają się też projekty, czyli kartoniki wywołujące określony efekt oddziałujący na wszystkie zagrane karty. Może to być np. zwiększenie many. Wszystko to zadebiutuje w grze już od 7 sierpnia.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)