Fani pytają, Hawk odpowiada. O zawodnikach, trybach sieciowych i... muzyce

Fani pytają, Hawk odpowiada. O zawodnikach, trybach sieciowych i... muzyce

Fani pytają, Hawk odpowiada. O zawodnikach, trybach sieciowych i... muzyce
marcindmjqtx
15.03.2012 09:27, aktualizacja: 05.01.2016 16:52

Zwłaszcza ta ostatnia kwestia wzbudzała w fanach oryginalnych gier sporo emocji. Będą zupełnie nowe kawałki, czy uda się wrzucić do gry te legendarne. Cóż, będzie pół na pół.

Na pewno dostaniemy nowych zawodników. Co ciekawe oprócz Chrisa Cole'a do gry trafi nie kto inny, tylko sam Riley Hawk - syn Tony'ego. Ponoć nie był zainteresowany udziałem we wcześniejszych częściach serii i dopiero przy okazji remaku zgodził się on na propozycję ojca. Już wcześniej wiedzieliśmy, że powrócą też ukryte postacie, jak Oficer Dick, Ollie the Magic Bum.

Jeśli chodzi o ścieżkę dźwiękową, to będzie on mieszaniną starych kawałków i nowych. Połowa utworów będzie wzięta z oryginalnych gier, a drugie 50% będzie złożone z kompletnie nowych piosenek. Hawk zapewnia, że muzyka będzie pasowała do rozgrywki i subkultury, o której opowiada gra. Wypada mu uwierzyć i trzymać kciuki.

Dobrą wiadomością jest implementacja sieciowych trybów zabawy, choć póki co wiemy tylko, że będzie ich pięć. Osobiście trzymam kciuki za jakiś tryb z otwartym światem, w którym będziemy mogli pojeździć ze znajomymi bez presji czasu i wyniku.

Wersja na PC nie jest jeszcze pewna, ale jakieś szanse są, bo wielu graczy się jej domaga.

źródło: One of Swords

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)