Fani chcą wiedzieć co dalej z Half-Life. Czy Valve puści parę z ust?

Fani chcą wiedzieć co dalej z Half-Life. Czy Valve puści parę z ust?17.01.2012 16:18
Fani chcą wiedzieć co dalej z Half-Life. Czy Valve puści parę z ust?
marcindmjqtx

Ciągle nie wiadomo, kiedy światło dzienne zobaczą nowe przygody Gordona Freemana. Fani coraz głośniej domagają się odpowiedzi i organizują się na forach Valve.

Pierwotnie trzeci epizod Half-Life 2 miał ukazać się jeszcze w 2007 roku. To znaczy, już ponad cztery lata temu. To się nie wydarzyło. Czas płynął i wszyscy zastanawiają się, czy mają czekać na trzeci epizod, czy może po prostu na Half-Life 3. Valve od czasu do czasu podsycało zainteresowanie, ale od dawna nie powiedziało nic konkretnego w temacie gry.

Fani czekali, spekulowali, aż w końcu powiedzieli dość.

Na Steamie, największej pecetowej dystrybucji cyfrowej, która należy do Valve i jest jednym z powodów, dla których firma nie musi się śpieszyć z wydawaniem kolejnych gier, założono specjalną grupę pt. A Call for Communication [Wezwanie do nawiązania kontaktu] (Half-Life) , której członkowie nawołują, do lepszej komunikacji z fanami gry.

W swoim oświadczeniu piszą:

Brak komunikacji pomiędzy Valve a społecznością Half-Life jest frustrującym doświadczeniem. Jakkolwiek ciągłe wspieranie nowych i przyszłych produktów jest docenanie, fani serii  Half-Life od lat czekają na informacje, kiedy marka powróci.

Zamiast więc koncentrować swoje wysiłki w negatywny i obraźliwy sposób, postanowiliśmy zdobyć uwagę Valve poprzez najprostszy komunikat:

Wasza najstarsza i najdłużej trwająca społeczność fanów chciałaby lepszej komunikacji.

Przy czym autorzy postulatów zastrzegają:

Ta wiadomość w żaden sposób nie jest próba przyśpieszenia prac nad serią Half-Life. W rzeczywistości, większość członków zgadza się, że Valve powinno mieć tyle czasu ile potrzebuje, aby dostarczyć pełny i dopracowany produkt. Czy to coś da? Kto wie. Jeśli ludzi zbierze się dostatecznie dużo, to może Valve się pochyli i powie, co jest grane. W momencie w którym piszę te słowa, do grupy należy już ponad 11 tysięcy osób.

Konrad Hildebrand

327228870426978583
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)