Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Fallout Online - kolejne szkice. Czy gra się ukaże?

Strona głównaFallout Online - kolejne szkice. Czy gra się ukaże?
02.11.2009 05:21
Fallout Online - kolejne szkice. Czy gra się ukaże?
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDRWKCSu

Od jakiegoś czasu piszemy o prawnej batalii między Interplayem a Bethesdą o prawa do oryginalnych dotychczasowych gier z serii Fallout, jak i do dziejącego się w tym świecie MMORPGa, produkowanego przez Interplay pod kryptonimem Project V13. Ostatnio w związku z procesem światło dzienne ujrzało kilka stworzonych na podstawie gry szkiców koncepcyjnych.

bDRWKCRN

Na temat szkiców wypowiedział się Chris Taylor, główny projektant oryginalnego Fallouta, który obecnie pracuje nad V13.

Oto jego odpowiedź na głosy, że grafiki są zbyt kolorowe:

Warto pamiętać, że w Falloucie 1 i 2 mieliśmy techniczne ograniczenia jeśli chodzi o to, co nasz silnik mógł wyświetlić. Wszyscy w zespole uważali, że nasza paleta barw była zbyt organiczona. W przypadku V13 staramy się o większe zróżnicowanie poszczególnych obszarów. Oznacza to więcej kolorów niż tylko odcienie brązu... Oraz na narzekania na zbyt bujną roślinność:

bDRWKCRP

Jednym z tematów, które poruszymy jest odrodzenie przyrody i odbudowa. Po X latach (na razie nie mogę powiedzieć ilu) w końcu muszą nastąpić jakieś zmiany. Toczyliśmy długie (DŁUGIE) dyskusje co do tego, jak wiele chcemy przedstawić, ile z tego będzie naturalne, a ile stworzone przez człowieka. Zważywszy na kondycję finansową Interplaya, raczej sceptycznie jestem nastawiony do szans ukazania się gry, szczególnie, że choć firma próbuje naciągać warunki umowy z Bethesdą, faktem jest, że zobowiązana była do zebrania 30 milionów dolarów na produkcję Fallouta Online. Dużo większe natomiast szanse widzę jeśli chodzi o zachowanie praw do dalszego wydawania oryginalnych Falloutów - w pozwie Bethesdy w tej sprawie, do którego udało mi się dotrzeć, można znaleźć całkowicie fałszywe stwierdzenia, jakoby np. polski pakiet Saga Fallout wydany został dopiero po Falloucie 3 i rzekomo sugerował, że zawiera również grę Bethesdy.

Jako fan Fallouta sam z niecierpliwością czekam na wyrok sądu (lub na ugodę). Ciekawe, kto ostatecznie będzie miał prawa do kontynuacji mojej ulubionej serii?

326858210890307626
bDRWKCSL