Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Fallout: New Vegas - Mark Morgan i Plastic Wax

Strona głównaFallout: New Vegas - Mark Morgan i Plastic Wax
22.01.2010 16:23
Fallout: New Vegas - Mark Morgan i Plastic Wax
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDSBadza

Choć pierwsze oficjalne informacje o Fallout: New Vegas poznamy dopiero za 3 tygodnie w nowym numerze OXM, w sieci pojawiają się kolejne informacje na temat tworzonej przez Obsidian gry.

bDSBadyt

Po pierwsze, według dość wiarygodnego, choć anonimowego źródła, muzykę do nowej odsłony serii stworzy Mark Morgan - kompozytor m.in. ścieżki dźwiękowej do dwóch pierwszych Falloutów oraz do Planescape: Torment. Jeśli informacja się potwierdzi, to bardzo mnie to cieszy - muzyka Morgana dużo lepiej pasowała do klimatu pustkowi niż ta stworzona przez Inona Zura do Fallout Tactics i Fallout 3.

Po drugie zaś, wiemy już, że wstawki filmowe (na razie nie wiadomo, czy jedynie intro lub zakończenie, czy też może będzie ich więcej) do New Vegas stworzy australijska firma Plastic Wax Animations, która wcześniej pracowała m.in. przy takich tytułach jak Bioshock, Borderlands, S.T.A.L.K.E.R. czy Dawn of War II.

Aktualizacja: Spytaliśmy samego Marka Morgana i plotka okazała się fałszywa. Według Morgana, muzykę skomponuje najprawdopodobniej Inon Zur.

bDSBadyv
327124502083754026
bDSBadzr