Fallout 76 też pozwoli nam stworzyć własny dom

Fallout 76 też pozwoli nam stworzyć własny dom

Fallout 76 też pozwoli nam stworzyć własny dom
Krzysztof Kempski
28.06.2018 15:31

Bethesda zaprezentowała krótki trailer trybu budowania.

Pamiętacie jeszcze budowanie własnych domków w Falloucie 4? Jeżeli zaliczacie się do tych, którym się to podobało, z pewnością ucieszycie się, że temat powróci przy okazji Fallouta 76. Budowanie będzie jednak względem poprzedniczki nieco ulepszone, o czym nie omieszka się opowiedzieć wam nie kto inny jak sam Valult Boy. Nie ma co jednak spodziewać się wielkiej rewolucji.

Fallout 76 – A New American Dream! An Intro to C.A.M.P. Gameplay Video

Przede wszystkim obszary, na których będzie można budować, wyznaczymy sobie w czasie gry sami. Pomoże nam w tym C.A.M.P., czyli przenośna platforma, którą rozkładamy na ziemi, wyznaczając tym samym obszar wokół do zabudowania. Nasze bazy narażone będą oczywiście na ataki dzikich bestii i mogą ulec zniszczeniu. Również ze strony innych graczy. Pete Hines obiecuje jednak, że gra będzie zrobiona w taki sposób, że nie będzie dało się utrudniać życia innym graczom i przeszkadzać im w zabawie.

Prawdopodobnie wspomnianą już platformę będziemy mogli też zwinąć i przenieść swój dobytek z miejsca na miejsce. Do zachodniej Wirginii przeniesiemy się już 14 listopada, a jeżeli zdecydujecie się na preorder, po drodze czekają nas jeszcze beta testy.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)