Fallout 4 w tym roku? Tak twierdzą wielkie sklepy

Fallout 4 w tym roku? Tak twierdzą wielkie sklepy04.06.2015 11:09
Fallout 4 w tym roku? Tak twierdzą wielkie sklepy
marcindmjqtx

Wiedźmin dostanie godnego rywala w walce o tytuł gry roku? Tak sądzą Gamestop, Amazon, GMG, nawet oficjalny sklep Bethesdy. Mogą się mylić?

„Przez Proroków ogłoszony, przez narody upragniony” - parafrazując tekst pewnej znanej kolędy. Fallout 4 w końcu pojawił się na scenie i już wywołał silne emocje. Radioaktywny pył po pierwszym obejrzeniu zwiastuna jeszcze nie opadły, a spora część graczy zdążyła już zarzucić grze, że grafiką zachwycałaby, ale jakoś w okolicach 2010. Boy, that escalated quickly. Ale nie z tym do Was przychodzę. Nie dla nas kłótnie kochani, my stoimy ponad przyziemnymi problemami maluczkich. Prawda?

W zwiastunie Fallouta 4 zabrakło jednej rzeczy. Daty premiery. Wszyscy założyli, że skoro pierwszy fragment gry oglądamy w czerwcu 2015, to wiosna przyszłego roku może być najwcześniejszym możliwym okienkiem premierowym. Inaczej uważa jednak Gamestop, GMG i Amazon, a nawet oficjalny sklep Bathesdy. Wszystkie zgodnie obstawiają bieżący rok. Trzeba jednak zaznaczyć, że sklep Bethesdy dość szybko zmienił TBA 2015 na samo TBA, ale Internet nie zapomina.

Czy zatem Wiedźmin Geralt będzie miał godnego rywala w walce o tytuł gry roku? Czy lata oczekiwań nie wyniosły marzeń graczy na poziom, któremu nie da się sprostać? Czy Obsidian odwalił kawał genialnej roboty przy Fallout: New Vegas i podniósł poprzeczkę tak wysoko, że tylko Obsidian byłby w stanie ją przeskoczyć? Jak dużą rolę odegra nasz psi przyjaciel? Skąd przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy?

Pozostaje czekać do 13 czerwca i konferencji Bethesdy, która wyjaśni wszelkie wątpliwości.

[Źródło: VG247]

Oskar Śniegowski

327278372592374585
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)