Fallout 4 pozwoli na romanse tylko z osobnikami tego samego gatunku

Fallout 4 pozwoli na romanse tylko z osobnikami tego samego gatunku

Fallout 4 pozwoli na romanse tylko z osobnikami tego samego gatunku
marcindmjqtx
26.07.2015 12:30, aktualizacja: 05.01.2016 14:58

Nie wyjdziesz za robota, owczarek niemiecki też może czuć się bezpiecznie.

Skandal! Chciałoby się napisać, że to działania neoluddystycznej propagandy i odgórne naciski na twórców, którzy muszą ograniczać swoje otwarte umysły! Na wczorajszym panelu poświęconym Fallout 4, Todd Howard (producent wykonawczy w Bethesda Softworks) zapowiedział, że romansować będziemy mogli tylko z przedstawicielami tego samego gatunku. Gdyby tych ograniczeń było za mało, to dodatkowo nasz kochanek musi być jedną z 12 postaci, które spotkamy w czasie całej rozgrywki, i które będą mogły zostać naszymi kompanami. Ale hola, hola! Nie myślcie, że stworzycie z nich szwadron śmierci, bo w tym samym czasie możecie podróżować tylko z jednym towarzyszem broni. Wróćmy jednak do sprawy, która naprawdę nas interesuje, a więc kto, z kim, jak i dlaczego? Howard ostatecznie wyjaśnił kwestię romansowania w Falloucie 4.

Amata <3

W związek będziemy mogli wejść tylko z ludzkim współtowarzyszem. Takimi osobami są, np. Preston Garvey albo Piper. Nie obowiązują ograniczenia płciowe, jedynie wspomniane wcześniej gatunkowe. Pamiętacie robota-lokaja imieniem Codsworth? Tak, ten który pojawił się na premierowej prezentacji. Cóż, niestety dla niektórych, zaproponuje on nam najwyżej zostanie przyjaciółmi. To samo tyczy się czworonoga merdającego ogonem na nasz widok. Amatorzy mocnych wrażeń muszą znaleźć sobie inny tytuł (albo poczekać na odpowiedniego moda).

To nie pierwszy raz, kiedy seria Fallout pozwoli na miłosne ekscesy. W FO3 mogliśmy zapłacić jednej z dam lekkich obyczajów 120 kapsli i udać się do hotelowego pokoju, ale kończyło się dosłownie na wspólnym spaniu. Fallout 2 również był pełen interakcji międzyludzkich. Gracz mógł zdobyć nawet przydomek „Sexpert”, jeżeli udało mu się „przekonać do siebie” odpowiednią ilość razy konkretnych NPC'ów. Można było nawet zostać gwiazdą filmów dla dorosłych! To były czasy, zupełnie nieskrępowania poprawnością polityczną.

Premiera już 10 listopada. Platformy docelowe to PC, PS4 oraz Xbox One.

[Źródło: VG247]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)