Fallout 3: Mothership Zeta - kolejne informacje

Fallout 3: Mothership Zeta - kolejne informacje21.07.2009 03:56
Fallout 3: Mothership Zeta - kolejne informacje
marcindmjqtx

Jeff Gardiner z Bethesda Softworks ujawnił nowe informacje o nadchodzącym, prawdopodobnie ostatnim już dodatku do Fallouta 3. Dotyczą one między innymi nowych rodzajów broni, jakie znajdziemy na statku-matce obcych. Oprócz broni energetycznej - dezintegratora i atomizera - znajdzie się też coś dla fanów walki wręcz (Shock Baton) oraz materiałów wybuchowych (Cryo Grenade, który na jakiś czas zamraża przeciwników). Zyskamy tam również nowy profit - Xenotech Expert, który zwiększy obrażenia zadawane przy użyciu broni pozaziemskiego pochodzenia.

Dowiedzieliśmy się też, że po zakończeniu fabuły dodatku na statek-matkę będziemy mogli wracać. Do częstych powrotów skłoni graczy zapewne przedmiot o nazwie Alien Epoxy, który pozwoli na łatwiejsze naprawianie uszkodzonych przedmiotów.

Jak już informowaliśmy, dodatek ukaże się na Xboxie 360 już 3 sierpnia, zaś wersja na PS3 będzie dostępna dopiero jesienią. Data premiery polskiej wersji dodatków nie jest jeszcze znana.

Cóż, jak dla mnie wygląda to może i ciekawie, ale jednak zbytnio odbiega od postnuklearnych klimatów Fallouta. Może i nie powiela fabuły poprzednich części, jak sam Fallout 3, ale gier, w których walczymy z obcymi najeźdźcami jest w końcu mnóstwo i Bethesda zamiast rozwadniać w ten sposób serię powinna jednak raczej skupić się na dalszej eksploracji zniszczonego wojną atomową świata.

Paweł Dembowski

326880523362724119
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)