Fall Guys. Za chwilę rusza drugi sezon najpopularniejszej gry wakacji

Fall Guys. Za chwilę rusza drugi sezon najpopularniejszej gry wakacji
03.10.2020 15:31
Fall Guys. Za chwilę rusza drugi sezon najpopularniejszej gry wakacji

"Fall Guys" podbiło serca milionów ludzi. A dokładnie 15 milionów właścicieli konsol Playstation 4 i 8 milionów pececiarzy. Twórcy też nie powinni narzekać bo gra przyniosła spory zastrzyk gotówki.

A dokładniej – przynajmniej tak wynika z wyliczeń ekspertów z SuperData – 185 milionów dolarów. I to tylko za sierpień.

Tym bardziej ciekawi nas, jaki będzie odzew na drugi sezon "Fall Guys", który ruszy lada moment bo 8 października. Co przyniesie? Przede wszystkim średniowieczną otoczkę, a więc zamki, rycerzy, wiedźmy. Najważniejsze jednak, że pojawią się nowe areny i nowe wyzwania.

Nowości obejmą również elementy personalizacji naszych "ludzików". Poza kolejnymi strojami będzie zdobywać banery i tytuły do pochwalenia się innym graczom. Łatwiej mają wpadać również złote korony, czyli waluta w grze.

Do tego czasu twórcy chcą zachęcić graczy na powrót do "Fall Guys", gdzie do premiery drugiego sezonu można zdobywać podwójną pulę doświadczenia.

Szaleństwo na darmowe jest w tym roku wyjątkowo modne. Jeśli wierzyć licznikom w "Rocket League" codziennie na PS4 gra tam nieco ponad 1 mln ludzi, kolejne rekordy bije "Among Us" o "Call of Duty: Warzone" nie wspominając.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)