Fall Guys. Za chwilę rusza drugi sezon najpopularniejszej gry wakacji

Fall Guys. Za chwilę rusza drugi sezon najpopularniejszej gry wakacji

Fall Guys. Za chwilę rusza drugi sezon najpopularniejszej gry wakacji
03.10.2020 15:31

"Fall Guys" podbiło serca milionów ludzi. A dokładnie 15 milionów właścicieli konsol Playstation 4 i 8 milionów pececiarzy. Twórcy też nie powinni narzekać bo gra przyniosła spory zastrzyk gotówki.

A dokładniej – przynajmniej tak wynika z wyliczeń ekspertów z SuperData – 185 milionów dolarów. I to tylko za sierpień.

Tym bardziej ciekawi nas, jaki będzie odzew na drugi sezon "Fall Guys", który ruszy lada moment bo 8 października. Co przyniesie? Przede wszystkim średniowieczną otoczkę, a więc zamki, rycerzy, wiedźmy. Najważniejsze jednak, że pojawią się nowe areny i nowe wyzwania.

Nowości obejmą również elementy personalizacji naszych "ludzików". Poza kolejnymi strojami będzie zdobywać banery i tytuły do pochwalenia się innym graczom. Łatwiej mają wpadać również złote korony, czyli waluta w grze.

Do tego czasu twórcy chcą zachęcić graczy na powrót do "Fall Guys", gdzie do premiery drugiego sezonu można zdobywać podwójną pulę doświadczenia.

Szaleństwo na darmowe jest w tym roku wyjątkowo modne. Jeśli wierzyć licznikom w "Rocket League" codziennie na PS4 gra tam nieco ponad 1 mln ludzi, kolejne rekordy bije "Among Us" o "Call of Duty: Warzone" nie wspominając.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)