Fall Guys: Ultimate Knockout - Bieg z przeszkodami dla setki graczy

Strona głównaFall Guys: Ultimate Knockout - Bieg z przeszkodami dla setki graczy
12.06.2019 19:30
Fall Guys: Ultimate Knockout - Bieg z przeszkodami dla setki graczy
Łukasz Jarkiewicz
Łukasz Jarkiewicz

Do biegu, gotowi, start!

Mimo że konferencja Devolver Digital była krótka, potrafiła przykuć uwagę nietuzinkowymi produkcjami. Możemy do nich zaliczyć Fall Guys, które pozwoli nam dostąpić szalonego biegu z przeszkodami do spółki z 99 graczami. Na pierwszy rzut oka nie jest to coś specjalnie odkrywczego, ale przykłady Human: Fall Flat i Gang Beasts udowadniają, że nie musi wcale takie być, aby się dobrze przyjąć i przede wszystkim sprzedać.

Fall Guys cechuje się specyficznym wyglądem. Postaciom najbliżej do cukierków w papierku, a paleta kolorów skończyła się tylko na tych ciepłych. Świat wygląda na zbudowany z zabawek i nie zdziwiłbym się, gdyby go ktoś pomylił z pokojem dziecięcym. W takich zwariowanych warunkach przyjdzie nam biec, omijając przeszkody. Część z nich została zademonstrowana w zwiastunie. Podaję przykład ogromnego kurczaka sumo, aby oddać poziom absurdalności. Zainteresowani?

Fall Guys - Reveal Trailer

Jeśli tak, to musicie wiedzieć, że Fall Guys: Ultimate Knockout zadebiutuje w 2020 roku na konsolę PlayStation 4 oraz komputery stacjonarne. Możecie być na bieżąco, dodając grę do listy życzeń na Steamie. Już widzę imprezy, na których gospodarze sięgają po zwariowane wyścigi.

Udostępnij:
Komentarze (1)