Facebook na PS3 tego samego dnia co na 360 - informacje o firmwarze 3.10

marcindmjqtx

17.11.2009 03:43, aktual.: 11.01.2016 17:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firmware 3.10 niestety nie przynosi zbyt wielu zmian. Oczywiście dla nas jest ważne, że pojawi się w nim polski język. W zasadzie poza obsługą facebooka (o której w rozwinięciu) dodane zostaną tak znikome rzeczy jak poprawki w wyświetlaniu zdjęć w kategorii Photo.

Cieszy również, że Sony posłuchało i poprawia te wspaniałe szare tabelki na liście przyjaciół, które pojawiły się w 3.00. Teraz będzie je można mieć w różnych kolorach (szokujące...) i nie będą się pokazywać, póki na daną osobę na liście nie najedziemy.

Najważniejsza wiadomość: nie, nadal nie ma rozmów głosowych niezależnie od gry i tak, dla mnie to ważny element SO konsoli...

Jeśli zaś chodzi o facebook to trzeba przyznać, że jest to coś innego niż w przypadku Xboxa 360. Teoretycznie posiadacze PS3 mogą powiedzieć, że nie potrzebują oni normalnej aplikacji, bo w końcu mają przeglądarkę, ale chyba lepiej by się to oglądało z poziomu programu w XMB. Z drugiej strony, jeśli chodzi o integrację to w tym wypadku to Sony poszło o krok dalej - teraz możemy informować znajomych o naszych zakupach w PS Store, zdobytych trofeach, a w ręce deweloperów zostaną oddane narzędzia, które pozwolą im na tworzenie wpisów dotyczących konkretnej gry.

Taka integracja w końcu musiała się pojawić, ale trzeba oddać Sony, że to oni są pierwsi na dużych konsolach, podobnie zresztą dość nieszczęśliwie próbowali z Twitterem w Uncharted 2.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)