Fable powraca: to nad nim pracują twórcy Forza Horizon

Fable powraca: to nad nim pracują twórcy Forza Horizon

Fable powraca: to nad nim pracują twórcy Forza Horizon
23.07.2020 19:33

Mamy teaser. I wygląda to na reboot.

Wydarzenie Xbox Games Showcase skończyło się ciekawym, choć lakonicznym akcentem. Chodzi o Fable. To nad tą grą pracuje właśnie studio Playground Games.

Microsoft zaprezentował minutowy teaser gry, składający się wyłącznie z wstawki CGI ukazującej wróżkę, lecącą w stanie epickiej błogości, by następnie... zostać pochłoniętym przez gigantyczną ropuchę. No ładne to CGI i z niemniej urokliwą zajawką brytyjskiego narratora, ale nie wiemy, kiedy gra się ukaże, ani nie mamy na razie pojęcia, jak będzie wyglądała rozgrywka.

O jakość gry jestem jednak spokojny. Studio Playground swoje udowodniło w kategorii otwartego świata, co prawda w ujęciu wyścigowym, ale nie zapominajmy, że też ta ekipa znacznie się rozrosła (dorzucając ponad 200 nowych pracowników).

W swe szeregi przyjęła wiele utalentowanych z ogromnym doświadczeniem i pokaźnym CV. Mówimy tutaj o osobach pracujących nad seriami Mass Effect czy Batman: Arkham.

A i byłbym zapomniał - ta odsłona zatytułowana jest po prostu Fable, czyli wynika z tego, że nowa gra Playground Studios zresetuje tę serię. Szkoda jednak, że będziemy musieli jeszcze poczekać, by zobaczyć, w jaki dokładnie sposób.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)