Fable Legends będzie dokładnie tą samą grą na Xboksie One i PC

Fable Legends będzie dokładnie tą samą grą na Xboksie One i PC

Fable Legends będzie dokładnie tą samą grą na Xboksie One i PC
marcindmjqtx
06.03.2015 10:00, aktualizacja: 05.01.2016 15:11

Ale w sposób inny, niż rozumieliśmy to do tej pory. Chodzi o cross-play, który może przynieść dużo dobrego konsoli i Windows 10.

Od pewnego czasu wiemy, że Fable Legends to produkcja free-to-pay, teraz dowiedzieliśmy się na temat tego, jak będzie działać w sieci. Gra zostanie jednym z beneficjentów funkcji, która połączy Xboksa One i Windows 10 - cross-playa, która pozwoli na wspólną grę graczom z obu platform (oczywiście nie we wszystko, ale miło, że o tym pomyślano).

W przypadku Fable Legends integracja obu wersji gier jest posunięta tak daleko, że można mówić w zasadzie o jednej wersji gry - i na Xboksie One, i na Windows 10 zalogujemy się jednym kontem, mając dostęp do save'a w chmurze i tę samą listę osiągnięć. Dla systemu to będzie jedna i ta sama gra, niezależnie od tego, na jakiej platformie będziemy w nią grać.

Jak tłumaczą twórcy, główną przyczyną była chęć posiadania jednej, dużej bazy graczy zamiast dwóch mniejszych. Nie dowiemy się, na jakiej platformie grają osoby, które spotykamy w sieci. - Każdy w Fable Legends jest po prostu graczem - wyjaśnia Raymond Arifianto z Lionhead Studios.

[Źródło: Polygon]

Marcin Kosman

326982462364739863
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)