Fable 3 na PC - oficjalnie

Fable 3 na PC - oficjalnie

Fable 3 na PC - oficjalnie
marcindmjqtx
21.05.2010 15:45, aktualizacja: 06.01.2016 17:25

Pamiętacie jeszcze małe zamieszanie, które powstało przy pierwszym pokazaniu okładki Fable 3? Pojawił się tam po raz pierwszy znaczek "Tylko na Xboksa 360 i Windows". Nie była to pomyłka, jak twierdzili niektórzy z Was. Gra ukaże się również na PC. Oficjalnie. Do tego pojawi się też oczywiście edycja kolekcjonerska.

O cenach na razie nie będziemy pisać (w skrócie - 65/85 euro za edycję zwykłą/kolekcjonerską), bo poczekamy na ich polskie odpowiedniki. Napiszemy natomiast co dodatkowo znajdziemy w kolekcjonerce:

  • dodatkowy quest, polegający na rozwiązaniu zagadki nawiedzonych lasow Silverpines. Za jego wykonanie dostaniemy legendarny miecz - Wolfsbane
  • karty do gry z Fable 3 opisujący bohaterów, królów, buntowników i wrogów
  • dodatkową lokację
  • monetę ze znakiem Gildii - jak każda moneta będzie mieć ona dwie strony - dobrą niebieską i złą czerwoną. W założeniu rzut monetą ma nam pomóc dokonać niektórych wyborów.
  • nową rasę psa - boksera
  • wyjątkowy strój z dalekich ziem Aurory

Przypomnijmy, gra będzie wykorzystywać Natala, nic więc dziwnego, że pojawi się i na pecetach. Więcej o samej grze znajdziecie tutaj.

Mam nadzieję, że dodatkowe bonusy nie tylko pojawią się również w Polsce (hej, w końcu gra pokaże się po zapowiadanej zapowiedzi LIVE na E3, więc paskudny proces wyciągania kodów z gier powinien już się skończyć), ale również będą na tyle ciekawe i dobrze wykonane, że pomogą usprawiedliwić przed sobą zakup droższej wersji gry.

AKTUALIZACJA: Edycja kolekcjonerska będzie tylko dla Xboksa 360 (wszyscy płaczący, że ktoś inny będzie też mógł pograć w "ich" grę, dostaną więc przynajmniej taką namiastkę złośliwej satysfakcji). Wersja na PC będzie kosztować 55 euro i pojawi się również w cyfrowej dystrybucji na Games for Windows - LIVE.

Piotr Gnyp

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)