Everybody's Golf przywędruje z Vity na PS3

Strona głównaEverybody's Golf przywędruje z Vity na PS3
23.08.2012 10:07
Everybody's Golf przywędruje z Vity na PS3
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Jeśli nie wiecie, co może być fajnego w golfie, to lepszego sposobu na przekonanie się nie znajdziecie.

Bo Everybody's Golf to gra, w której nie będziecie nudzili się, analizując przez kwadrans ułożenie trafy, tylko po to, by po uderzeniu zorientować się, że może trzeba było wybrać kij o innej charakterystyce. Tu liczy się humor i dobra zabawa, choć mechanika uderzeń i golfowe abecadło wcale nie zostało potraktowane po macoszemu. Opanowanie podstaw pozwoli dotrzeć do dołka, ale do zredukowania liczby potrzebnych na to uderzeń dochodzi się treningiem. Paweł Winiarski przekonał się o tym przy okazji pisania recenzji.

Narzekał głównie na oprawę i brak "tego czegoś", co sprawiałoby, że kupno gry byłoby obowiązkiem każdego posiadacza Vity. Zakładam, że w wersji PS3, która jest w planach, według japońskiego Famitsu, przynajmniej ta pierwsza rzecz zostanie poprawiona. Oprócz tego gra będzie wspierała rzecz jasna machanie Move i wspierała funkcję "cross play" umożliwiającą kontynuowanie zabawy z PS3 na Vicie i vice versa. Oprócz tego dostaniemy za darmo wszystkie dodatki, wydane do wersji przenośnej oraz dwa nowe tryby.

Premiera w Japoni została zaplanowana na listopad, a łyżką dziegciu w tej informacji jest fakt, że póki co nie wiadomo czy gra trafi na zachód. Trzymamy kciuki? źródło: Gamespot

Maciej Kowalik

327226734015895594
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)