Europejska data premiery LittleBigPlanet 3 potwierdzona

Europejska data premiery LittleBigPlanet 3 potwierdzona

Europejska data premiery LittleBigPlanet 3 potwierdzona
marcindmjqtx
06.08.2014 17:27, aktualizacja: 05.01.2016 15:32

Amerykanie swoją datę poznali tydzień temu. Dziwne, że my musieliśmy czekać tak długo, ale najważniejsze, że nie oznacza to dłuższego czekania na samą grę.

Sackboy i reszta wesołej ferajny raczej nie wykręcą nam już żadnego brzydkiego numeru. Na europejskim PS Blogu pojawiło się dziś zapewnienie, że posiadacze PS3 lub PS4, którzy stęsknili się za radosną platformówką, będą mogli wybrać się do sklepów 19 listopada.

A skoro mowa o LittleBigPlanet 3, to wiadomo, że nie może obejść się bez dodatków, jeśli zdecydowalibyście się złożyć zamówienie przed premierą na edycję Extras (póki co nie widzę jej w rodzimych sklepach, ale pewnie pojawi się niedługo).

fot. PS Blog

Pakiet strojów 4ThePlayers pozwoli nam przebrać Sackboya za bohaterów najlepszych gier z platform PlayStation (m.in. Ellie, Nathan Drake, Delsin czy Helghast). Pakiet PlayStation Lineage doda do tego stroje m.in. z Journey, God of War, Heavy Rain czy ICO. Mało? No to dodajmy do tego zestaw strojów z Dragon Age Inquisition oraz możliwość przemienienia towarzyszów Sackboya w mityczne stworzenia.

fot. PS Blog

Dla kogoś, kto nie złapał nigdy bakcyla LittleBigPlanet te dodatki pewnie brzmią niepoważnie, ale na własnej skórze przekonałem się, że gdy już wsiąknie się w tę radosną zabawę, to takie przebieranki dodają jej smaku. Tak, wiem, że powinienem dorosnąć...

[źródło: PS Blog]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)