Europa dostanie Super Mario All‑Stars - 25th Anniversary Edition

marcindmjqtx

07.10.2010 12:20, aktual.: 06.01.2016 15:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nintendo postanowiło nagrodzić europejskich fanów wąsatego hydraulika i na 3 grudnia zapowiedziało premierę Super Mario All-Stars - 25th Anniversary Edition. Specjalny zestaw miał pierwotnie ukazać się tylko w Japonii, mamy się więc z czego cieszyć.

Produkt to przeznaczona na Wii kompilacja wczesnych gier z udziałem Mario, które przykuwały do ekranów posiadaczy konsol Super Nintendo (Super Mario Bros., Super Mario Bros. 2, Super Mario Bros. 3 i Super Mario Bros.: The Lost Levels). Znajdziecie tam również płytę audio ze ścieżką dźwiękową oraz krążek DVD z materiałem o historii najpopularniejszego na świecie hydraulika. Całość wydana będzie w kolorze czerwonym, który towarzyszy już od jakiegoś czasu obchodom 25 urodzin Mario. Zestaw powinien kosztować równowartość 30 dolarów, czyli niecałych 90 złotych.

To niestety koniec dobrych wiadomości dla mieszkańców Starego Kontynentu. Wiemy już, że ominie nas specjalna, rocznicowa wersja konsoli Nintendo DSi XL, której tematem przewodnim będzie postać Mario. Niestety podobny los spotka limitowaną odsłonę stacjonarnego sprzętu japońskiego koncernu. Na czerwonym Wii, które ma uczcić 25 urodziny wąsatego hydraulika, położą ręce jedynie Japończycy.

Zestaw zawierać będzie czerwoną konsolę, czerwony Wiimote Plus (wiilot z wbudowaną przystawką Wii MotionPlus), a także silikonowy futerał na kontroler w tym samym kolorze. W pudełku znajdzie się również czerwony Nunchuck oraz akcesoria typu przewody, sensor ruchu - czyli ogólnie to, co w standardzie. Niecodzienna będzie jednak zawartość pamięci konsoli. Nintendo załaduje tam specjalną wersję oryginalnej gry Super Mario Bros. z tą jednak różnicą, że będzie w niej można napotkać urodzinowe smaczki, jak chociażby pudełeczka na monety z grafiką "25". Jestem pewny, że firma przygotowała jeszcze więcej tego typu smaczków.

Myslicie, że jest czego żałować? Wy kupilibyście takie Wii za jedyne 20 0000 jenów? Według kursu średniego NBP z dnia 6 października 2010 roku to dokładnie 683 złote i 92 groszy.

[via Kotaku & Andriasang] Paweł Winiarski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)