Epizody z Liberty City na PS3 nieco później

Epizody z Liberty City na PS3 nieco później

Epizody z Liberty City na PS3 nieco później
marcindmjqtx
19.03.2010 09:43, aktualizacja: 08.01.2016 13:56

Rockstar ogłosił, że zbiorcze wydanie dodatków do Grand Theft Auto IV, Epizodów z Liberty City, ukaże się z dwutygodniowym poślizgiem - 16 kwietnia w Europie. Takie opóźnienie to nie dramat, ale okazuje się, że jest wynikiem pewnych zmian i cięć w samej grze. A to już niepokoi.

Na blogu Rockstar czytamy:

Ze względu na pochodzącą z ostatniej chwili prośbę Sony Computer Entertainment Europe o edycję kilku znajdujących się w grze radiostacji, telewizji i stron internetowych, jesteśmy zmuszeni opóźnić światową premierę dodatków na PS3 i PC o dwa kolejne tygodnie. Pytanie więc, co w ostatniej chwili konkretnie chciał zmienić europejski oddział Sony w grze, która w wersji na Xboksa jest obecna na rynku od co najmniej pół roku? Tego Rockstar już nie mówi. Zamiast tego wymijająco odpowiada:

W każdym regionie są inne wymagania względem treści - czy to stawiane przez agencje w rodzaju ESRB, BBFC czy samo SCEE - to standard w świecie rozrywki. Dziwne. Co dokładnie wycięto, zmieniono, okaże się już po premierze niestety. Tym bardziej dziwne, bo wniosków o zmiany można by raczej oczekiwać po amerykańskim oddziale Sony, jeśli już w ogóle. Ale europejski?

[via Rockstar]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)