Epic Mickey 2 trafi na PS Vita

Epic Mickey 2 trafi na PS Vita18.03.2013 17:31
Epic Mickey 2 trafi na PS Vita
marcindmjqtx

Wydawałoby się, że to koniec historii Myszki Miki w grach, ale jednak nie. Czy wersja na Vitę będzie lepsza od poprzedniczek?

Epic Mickey 2: Siła Dwóch (The Power of Two) nie poradziło sobie za dobrze - nie było kompletnie złą grą, miało plusy, ale powiedzmy sobie szczerze - po Disneyu i Warrenie Spectorze można oczekiwać więcej. Recenzje były chłodne, przez pierwszy miesiąc sprzedało się 270 tysięcy kopii na wszystkie platformy, a w efekcie Disney zamknął studio Junction Point.

Okazuje się jednak, że jeszcze jedna grupa graczy pozna przygody myszy - posiadacze PlayStation Vita. Na twitterze Disneya zapowiedziano, że gra trafi na tę konsolę jeszcze w tym roku - raczej w drugiej połowie. Przystosowano ją do możliwości PS Vita - da się mazać palcem, by malować pędzlem i sterować w wyścigach przechylając konsolę. Pojawi się także możliwość kooperacji - na dwie Vity, przez WiFi.

Tylko czy  ktoś będzie chciał ją kupić? Brakuje takich platformówek na przenośnej konsolce, ale czy to naprawdę najlepszy wybór?

Paweł Kamiński

327117963482585130
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)