Epic Mickey 2 przybędzie jesienią 2012 roku

Epic Mickey 2 przybędzie jesienią 2012 roku
marcindmjqtx

02.01.2012 09:25, aktual.: 06.01.2016 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To znaczy - tego roku. Z trybem kooperacji, na Wii, a także na Xboksa 360 i PlayStation 3

Plotki o tym, że druga część wydanego jedynie na Wii Epic Mickey pojawi się także na Xboksie 360 i PlayStation 3, krążyły już od kilku miesięcy. Wtedy ich źródłem było tajemnicze badanie, w którym pytano o preferowane okładki i podtytuły. Teraz wieści o przewidywanej dacie premiery gry pochodzi z disneyowskiego newslettera, w którym pojawiła się taka informacja, aby potem magicznie zniknąć.

Jednakże biorąc pod uwagę, że pierwsza gra ukazała się jesienią 2010 roku, to dwa lata poświęcone na produkcję drugiej części wydają się być branżowym standardem. Wtedy Tomek Kutera tak pisał w swojej recenzji o Epic Mickey:

Epic Mickey to solidna, przyzwoita platformówka. Bez błysku geniuszu pod względem rozgrywki, ale za to z jednym z najciekawszych światów, jakie od dawna widziałem w grach i dobrze opowiedzianą, tchnącą duchem starych filmów Disneya, fabułą. Nie mogę jednak oprzeć się wrażeniu, że sporo w grze zmarnowanego potencjału. Gdyby dorzucić tu jakieś dodatkowe wątki, zwiększyć znaczenie postaci pobocznych, jeszcze całość rozbudować, to mogłoby być naprawdę świetnie, w porywach wybitnie. Tak jednak nie jest - i trochę szkoda. Nie sposób jednak zarzucić platformówce, że jest tylko platformówką, więc moje żale są tak trochę na marginesie. Poza tym chce się do Epic Mickey wracać i chce się w nią grać, nawet mimo paru wkurzających niedoróbek. A to przecież najważniejsze. Źródło: Game Informer

Konrad Hildebrand

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)