Epic Games zostało sponsorem pecetowej konferencji na E3

Epic Games zostało sponsorem pecetowej konferencji na E3

Epic Games zostało sponsorem pecetowej konferencji na E3
Krzysztof Kempski
15.05.2019 11:00

Znamy też termin wydarzenia.

Portal PC Gamer podał, że Epic Games zostało głównym sponsorem konferencji PC Gaming Show na E3. Tym samym firma wystąpi w roli zajmowanej do tej pory przez AMD, Intela czy PC Gamera. Dla graczy taka zmiana oznacza oczywiście większe skupienie podczas wydarzenia na grach przeznaczonych do dystrybucji w Epic Games Store. Ale oczywiście twórcy Fortnite i tytuły na ich platformy to nie koniec listy gości.

PC Gamer zapewnia, że w tym roku wydarzenie będzie obfitować w dużo nowości - najwięcej w historii E3. Można więc spodziewać się więcej niż 20 wydawców, nie tylko tych związanych umową z Epic - acz pewnie mimo wszystko będzie takich zapowiedzi najwięcej. Pomniejszymi sponsorami będą również firmy takie jak E-WIN, Frontier, Funcom, Paradox Interactive, Perfect World Entertainment, Rebellion i Tripwire Interactive.

325373398702436978

Potwierdzono obecność także kilku pomniejszych ekip: Annapurna Interactive, Chucklefish, Digital Extremes, Digital Uppercut, Fatshark, Fellow Traveller, Modus Games, Raw Fury i Re-Logic. Konferencja wystartuje już 10 czerwca o godzinie 16 czasu polskiego. Do tej pory nie rozczarowywała przynajmniej pod względem liczby niespodzianek - to tutaj w zeszłych latach dowiedzieliśmy się o pecetowej Yakuzie czy XCOM 2: War of the Chosen. Podobnie ma być w tym roku.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)