Epic Games zostało sponsorem pecetowej konferencji na E3

Epic Games zostało sponsorem pecetowej konferencji na E3
15.05.2019 11:00
Epic Games zostało sponsorem pecetowej konferencji na E3
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Znamy też termin wydarzenia.

Portal PC Gamer podał, że Epic Games zostało głównym sponsorem konferencji PC Gaming Show na E3. Tym samym firma wystąpi w roli zajmowanej do tej pory przez AMD, Intela czy PC Gamera. Dla graczy taka zmiana oznacza oczywiście większe skupienie podczas wydarzenia na grach przeznaczonych do dystrybucji w Epic Games Store. Ale oczywiście twórcy Fortnite i tytuły na ich platformy to nie koniec listy gości.

PC Gamer zapewnia, że w tym roku wydarzenie będzie obfitować w dużo nowości - najwięcej w historii E3. Można więc spodziewać się więcej niż 20 wydawców, nie tylko tych związanych umową z Epic - acz pewnie mimo wszystko będzie takich zapowiedzi najwięcej. Pomniejszymi sponsorami będą również firmy takie jak E-WIN, Frontier, Funcom, Paradox Interactive, Perfect World Entertainment, Rebellion i Tripwire Interactive.

325373397192488924

Potwierdzono obecność także kilku pomniejszych ekip: Annapurna Interactive, Chucklefish, Digital Extremes, Digital Uppercut, Fatshark, Fellow Traveller, Modus Games, Raw Fury i Re-Logic. Konferencja wystartuje już 10 czerwca o godzinie 16 czasu polskiego. Do tej pory nie rozczarowywała przynajmniej pod względem liczby niespodzianek - to tutaj w zeszłych latach dowiedzieliśmy się o pecetowej Yakuzie czy XCOM 2: War of the Chosen. Podobnie ma być w tym roku.

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)