Epic Games Store znowu daje grę za darmo. Fani strategii mogą zacierać ręce

Epic Games Store znowu daje grę za darmo. Fani strategii mogą zacierać ręce

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © GETTY, SOPA Images/LightRocket via Gett | SOPA Images
Karolina Kowasz
05.11.2021 16:51

Jeżeli czekaliście na kolejną darmową grę od Epic Games Store to mamy dla Was dobrą wiadomość. Sklep naszykował nowy tytuł i, tak jak w poprzednio, na jego pobranie mamy 7 dni.

Dotychczas gracze mogli pobrać za darmo produkcję DARQ: Complete Edition. Od godziny szesnastej platforma dokonała jednak wymiany tytułu na strategiczny city builder o tytule Aven Colony.

Aven Colony jest gra strategiczną, w której gracze starają się zbudować zlokalizowaną na innej planecie osadę dla ludzkości. Produkcja została opracowana przez Mothership Entertainment i wydana przez Team17. Główna historia opowiada o kolonizacji obcej planety, w której aby przetrwać, trzeba zbudować nową kolonię i zapewnić jej wszystkie niezbędne do życia środki.

Tytuł zebrał niemalże same pozytywne recenzje od graczy, którzy docenili rozbudowane możliwości buildera. Rozgrywka wymaga sporego przemyślenia jak zapewnić nowym lokatorom kolonii nie tylko dostęp do żywności (która jest bardzo rozbudowanym zasobem w tej produkcji), ale także tak podstawowych kwestii jak prąd, woda czy miejsce do życia.

Aven Colony jest dostępne w Epic Games Store od 5 listopada 2021 roku od godziny 16. Grę można pobierać bezpłatnie do 11 listopada.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)