Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Epic Games Store z nowym nabytkiem! Mechwarrior 5: Mercenaries na wyłączność

Strona głównaEpic Games Store z nowym nabytkiem! Mechwarrior 5: Mercenaries na wyłączność
26.07.2019 15:30
Epic Games Store z nowym nabytkiem! Mechwarrior 5: Mercenaries na wyłączność
Łukasz Jarkiewicz
Łukasz Jarkiewicz
bDHHnbRy

A premiera jednak w grudniu.

bDHHnbQR

W kwietniu usłyszeliśmy, że Epic nie zamierza zaprzestać sięgania po gry na wyłączność. I jak widać słowa zamierza dotrzymać, ponieważ do kolekcji należy dodać także Mechwarrior 5: Mercenaries od studia Piranha Games. Informacja została podana za sprawą wpisu na oficjalnej stronie gry. Fani mechów zagrają dopiero 10 grudnia 2019 roku dzięki Epic Game Store, a zwolennicy Steama muszą poczekać rok dłużej.

Zamawiając wersję przedpremierową, piloci otrzymają dostęp do zamkniętej bety, w której do wykonania będzie nieco misji. Jest to swego rodzaju rozgrzewka przed premierą, która początkowo miała odbyć się 10 września. Powodem przesunięcia terminu jest właśnie podjęcie współpracy z Epicem, który umożliwił spełnienie głównego celu twórców polegającego na stworzeniu "najlepszej gry MechWarrior". Jak miło, co?

MechWarrior 5 Mercenaries - Gameplay Trailer

Oszukani mogą ubiegać się o zwrot gotówki za preordery, ale muszą to zrobić przed 1 września. Studio potwierdziło, że odda wszystkie pieniądze za każdy rodzaj zamówienia. Mimo wszystko gracze mogą zachować bonusowe treści do wykorzystania w MechWarrior Online z edycji Standard, Collector i Ultimate. Mowa tu między innymi o doświadczeniu, czasie premium, odznakach, elementach kokpitu.

bDHHnbQT

Zwrócenie zamówienia wiąże się jednak z utratą dostępu nie tylko do pełnej wersji gry, lecz także zamkniętej bety, którą zaplanowano na listopad. To samo tyczy się przedmiotów z dodatku do MechWarrior 5: Mercenaries.

325361806485239772

Ostatnio podobną sytuację zaliczyła gra Shenmue 3, ale w jej przypadku pieniądze zwracał sam Epic. Jestem więc ciekaw, jak przyjmą wiadomość sami fani, ponieważ współpraca została usprawiedliwiona szlifowaniem produktu. Cóż, premiera najlepiej zweryfikuje decyzję studia.

bDHHnbRP