Epic Games Store z darmową grą. To znana i ceniona marka

Epic Games Store z darmową grą. To znana i ceniona marka

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games
16.03.2023 17:01

Epic Games Store udostępnia kolejną darmową grę na PC. Tytuł, który przez najbliższy tydzień możemy przypisać do konta, to przedstawiciel znanego i popularnego uniwersum.

Kolejna darmowa gra trafiła właśnie do oferty Epic Games Store. Gracze mogą już teraz odebrać kolejną grę za darmo na PC, o ile posiadają aktywne konto na wspomnianej platformie. Zasady rozdawnictwa nie zmieniają się: mamy tydzień na zgarnięcie gier, chociaż w tym przypadku jest to tylko jeden tytuł.

Tym razem chodzi o Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War. Ta gra to dość skuteczna próba pogodzenia popularnego uniwersum z prawidłami gatunku 4X. "Skuteczna", bo dzieło Proxy Studios zostało całkiem ciepło przyjęte. Na Steamie tytuł został oceniony ponad 5400 razy, a 81 proc. opinii to te pozytywne. Ale to nie wszystko, co przygotował Epic Games.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War za darmo to nie wszystko

Epic Games udostępnia regularnie darmowe gry dla graczy, ale to nie wyczerpuje znamion rozdawnictwa. Jak dobrze wiemy, Epic Games jest twórcą silnika Unreal Engine i właśnie kolejna darmowa zawartość dotyczy tego silnika. Tak więc nie tylko gry, ale i coś dla tych, którzy chcą tworzyć gry.

Gamedev – darmowe assety do Unreal Engine 5

Chodzi o darmowe assety do silnika Unreal Engine 5 (ale też wcześniejszych wersji). W tym przypadku mamy nie tydzień, lecz cały miesiąc na odebranie zawartości. Jeśli tworzysz gry, jeśli zastanawiasz się, jak zacząć tworzyć gry, to darmowe assety mogą pomóc.

Podsumowanie

  • Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War na PC odbierzemy za darmo do 23 marca 2023 r. do godziny 17:00 czasu polskiego.
  • Assety do silnika Unreal Engine 5 odbierzemy za darmo do końca tego miesiąca.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)