Epic Games Store rozdaje darmowe gry. Jest głośny tytuł

Epic Games Store szykuje kolejne hity
Epic Games Store szykuje kolejne hity
Źródło zdjęć: © Facebook

09.05.2022 07:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Epic Games Store rozdaje kolejne darmowe gry. Wiemy już, w co zagramy w tym tygodniu. Jedna z produkcji to głośny tytuł, podczas gdy druga to ciekawa gra niezależna.

Epic Games Store pozostaje konsekwentny i znów rozdaje gry za darmo. W tym tygodniu w nasze ręce trafią dwa tytuły. Jak to często w ostatnich tygodniach bywało, rozdawane bezpłatnie gry wyraźnie się od siebie różnią, a do tego jeden tytuł to popularna produkcja, drugi to raczej niewielki tytuł niezależny.

Nie inaczej jest w tym tygodniu. Tytułem, który powinien zwrócić uwagę graczy, jest przede wszystkim Prey. To popularna strzelanka z 2017 roku, która osadzona jest w świecie science-fiction. Prey nawiązuje do gry o tym samym tytule wydanej w 2006 roku. Akcja gry toczy się w 2032 roku, a zadaniem gracza jest walka z kosmitami na jednej ze stacji kosmicznych.

Uzupełnieniem dla wspomnianej strzelanki ma być gra niezależna Jotun: Valhalla Edition. Gra została wydana w 2015 roku. To przedstawiciel gatunku gier akcji z kamerą umieszczoną w rzucie izometrycznym. Tytułowi charakteru nadaje ręcznie rysowana grafika.

Jotun: Valhalla EditionPrey będą dostępne na stronie Epic Games Store od 12 maja 2022 roku od godziny 17:00 czasu polskiego. Wtedy też zakończy się promocja, w ramach której można za darmo przypisać do swojego konta Terraformację Marsa.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także