Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Epic Games Store rozda w grudniu 15 darmowych gier

Strona głównaEpic Games Store rozda w grudniu 15 darmowych gier
10.12.2020 18:58
Epic Games Store rozda w grudniu 15 darmowych gier
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
bDKvHNue

Oczywiście wszystko zależy od tego, jakie to będą gry, ale zapowiada się nieźle. Kogoś tu chyba znacznie poniosło, można pomyśleć, ale dla Epica i ich sklepu to żadna nowość. Zmienia się tylko wolumen.

bDKvHNtx

Jak ogłosił dziś na Twitterze oficjalny profil Epic Games Store, już za tydzień - 17 grudnia - rozpocznie się świąteczna wyprzedaż na jego stronach. Również od tego dnia do końca grudnia codziennie użytkownicy otrzymywać będą jedną darmową grę.

Łącznie gier będzie więc 15, a każda dostępna będzie przez dokładnie 24 godziny. Nie płacić trzeba więc nic, ale każdego dnia trzeba do tego sklepu przynajmniej wejść. Z jednej strony to minimalne wymaganie, ale z drugiej - tak już nas rozleniwili tymi gratisami, że i to może się okazać zbyt wiele.

Sama wyprzedaż objąć ma zaś liczne oferty, w ramach których wybrane gry będzie można kupić nawet o 75% taniej.

bDKvHNtz

Warto też przy okazji przypomnieć, że od dziś do 17 grudnia Epic Game Store udostępnia za darmo dwa bardzo dobre izometryczne RPG od Obsidianu - "Pillars of Eternity" i "Tyranny". Zapewne niewielu jest graczy, którzy jeszcze tych gier nie mają (były one już wielokrotnie przeceniane i oferowane w rozmaitych pakietach), ale jeżeli jesteście wśród nich - to grzech nie skorzystać.

Dominik Gąska

bDKvHNuv