Epic Games Store. Polska gra za darmo

Strona głównaEpic Games Store. Polska gra za darmo
20.12.2021 07:57
Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games

Epic Games Store rozdaje kolejne produkcje. Czasu na odbiór gry nie zostało wiele, więc warto się pospieszyć z wizytą w sklepie Epic. Tym razem gracze otrzymają za darmo dostęp do polskiej produkcji: Zaginięcie Ethana Cartera (Vanishing of Ethan Carter).

Epic Games Store kontynuuje świąteczną promocję. Z tej okazji codziennie możemy odebrać jedną darmową grę. Do 20 grudnia 2021 roku do godziny 17:00 w ofercie znajduje się polska produkcja, za którą odpowiada studio The Astronauts. Chodzi o Zaginięcie Ethana Cartera (Vanishing of Ethan Carter).

W Zaginięciu Ethana Cartera wcielamy się w postać prywatnego detektywa Paula Prospero, który w swojej pracy wykorzystuje paranormalne zdolności. Poszukując tytułowego Etahana trafia do Red Crek Valley, gdzie toczy się akcja gry. Dzięki nietypowym umiejętnościom głównego bohatera, w grze spotykamy się z niespotykanym gdzie indziej klimatem.

Darmowa gra dostępna na GOG. Tej zimy będzie ich więcej
Darmowa gra dostępna na GOG. Tej zimy będzie ich więcej

Istotną cechą Zaginięcia Ethana Cartera jest otwarty świat, dzięki któremu gra nie jest liniowa, czego można by się spodziewać po produkcji, w której głównym wątkiem jest rozwiązanie zagadki detektywistycznej.

Dziś o godzinie 17:00 poznamy kolejną grę, którą Epic Games Store udostępni graczom za darmo. Warto pamiętać o codziennym zaglądaniu na stronę sklepu.

Udostępnij:
Komentarze (0)