Epic Games Store. Polska gra za darmo

Epic Games Store. Polska gra za darmo

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games
20.12.2021 07:57

Epic Games Store rozdaje kolejne produkcje. Czasu na odbiór gry nie zostało wiele, więc warto się pospieszyć z wizytą w sklepie Epic. Tym razem gracze otrzymają za darmo dostęp do polskiej produkcji: Zaginięcie Ethana Cartera (Vanishing of Ethan Carter).

Epic Games Store kontynuuje świąteczną promocję. Z tej okazji codziennie możemy odebrać jedną darmową grę. Do 20 grudnia 2021 roku do godziny 17:00 w ofercie znajduje się polska produkcja, za którą odpowiada studio The Astronauts. Chodzi o Zaginięcie Ethana Cartera (Vanishing of Ethan Carter).

W Zaginięciu Ethana Cartera wcielamy się w postać prywatnego detektywa Paula Prospero, który w swojej pracy wykorzystuje paranormalne zdolności. Poszukując tytułowego Etahana trafia do Red Crek Valley, gdzie toczy się akcja gry. Dzięki nietypowym umiejętnościom głównego bohatera, w grze spotykamy się z niespotykanym gdzie indziej klimatem.

Istotną cechą Zaginięcia Ethana Cartera jest otwarty świat, dzięki któremu gra nie jest liniowa, czego można by się spodziewać po produkcji, w której głównym wątkiem jest rozwiązanie zagadki detektywistycznej.

Dziś o godzinie 17:00 poznamy kolejną grę, którą Epic Games Store udostępni graczom za darmo. Warto pamiętać o codziennym zaglądaniu na stronę sklepu.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)