Epic Games store. Niezwykły symulator za darmo

Epic Games store. Niezwykły symulator za darmo
25.07.2022 06:41
Epic Games Store szykuje kolejne hity
Epic Games Store szykuje kolejne hity
Źródło zdjęć: © Facebook

Epic Games Store w tym tygodniu przygotował dość głośny tytuł. Powinien on przypaść do gustu wszystkim fanom symulatorów, a także tym, którzy od zawsze marzą o działce do pielęgnacji.

Poznaliśmy już grę, która będzie dostępna za darmo w tym tygodniu w Epic Games Store. Wybór padł tym razem na symulator, który był dość popularny swego czasu. Chodzi tu o Lawn Mowing Simulator, czyli symulator koszenia trawnika.

Za stworzenie Lawn Mowing Simulator odpowiada studio Skyhook Games, a za jego wydanie - Curve Games. W wersji na PC i Xbox Series X|S gra zadebiutowała w sierpniu 2021. W marcu 2022 roku pojawiły się wersje na Xbox One i PlayStation 4 oraz 5.

Lawn Mowing Simulator to tytuł, w którym wcielamy się w postać zawodowca. Nie dbamy tu tylko o swój trawnik, a przyjmujemy zlecenia od osób, które potrzebują pomocy w okiełznaniu zieleni na swojej posesji.

Symulator koszenia trawy zyskał wiele pozytywnych opinii (76 proc. spośród wszystkich opinii na Steam) i to mimo swoich wad. Główną jest duża monotonia. Choć twórcy zadbali o to, by oprócz samego koszenia gracz miał do wykonania kilka dodatkowych aktywności, sama rozgrywka raczej nie jest zbyt emocjonująca.

Lawn Mowing Simulator będzie dostępny na stronie Epic Games Store za darmo od czwartku 28 lipca od godziny 17:00. Grę będzie można przypisać do konta w serwisie Epic Games bezpłatnie przez siedem dni. Przypominamy, że w czwartek wygasa też obecna oferta na darmowe gry od Epic Games.

Karol Kołtowski, dziennikarz Gadżetomani

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)