Epic dzisiaj z Grubej Berty* - do wzięcia świetny Wolfenstein

Epic dzisiaj z Grubej Berty* - do wzięcia świetny Wolfenstein

Wolfenstein: The New Order
Wolfenstein: The New Order
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
02.06.2022 17:43

Sprawdziły się wcześniejsze plotki i przypuszczenia. Dostępna od dziś darmowa gra na Epic Games Store to Wolfenstein: The New Order.

Wolfenstein: The New Order to stworzona przez studio MachineGames i wydana przez Bethesdę strzelanka FPP. To swoisty reboot serii, pokazujący genezę jej głównego bohatera. Toczy się w alternatywnej wersji historii, w której naziści wygrali II wojnę światową, a BJ Blazkowicz walczy, by powstrzymać ich przed przejęciem władzy na świecie.

Chociaż gra ma już na karku trochę lat (wydano ją oryginalnie w 2014), to bardzo klasyczny, szybki, strzelankowy gameplay sprawia, że broni się zupełnie przyzwoicie również w dzisiejszych czasach. Zresztą sprawdźcie sami - cena 0 złotych wydaje się uczciwa.

Promocja trwa od dziś przez dokładnie tydzień, do 9 czerwca. Aby z niej korzystać wystarczy udać się na stronę sklepu lub dokonać "zakupu" w desktopowej aplikacji.

*Tak, wiem, że Gruba Berta, a właściwie M-Gerät, czyli moździerz oblężniczy kalibru 420mm, używany był przez Armię Cesarstwa Niemieckiego w latach 1914 - 1918 - w czasie I, nie II wojny światowej. I rozumiem, że w związku z tym nie do końca pasuje do kontekstu Wolfensteina. Pozwoliłem sobie jednak na pozostawienie go mimo wszystko - zrzućcie to na karb licentia poetica.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)