ELEX to nowa gra Piranha Bytes. Może stanowić naprawdę wybuchową mieszankę

ELEX to nowa gra Piranha Bytes. Może stanowić naprawdę wybuchową mieszankę

ELEX to nowa gra Piranha Bytes. Może stanowić naprawdę wybuchową mieszankę
marcindmjqtx
02.07.2015 15:46, aktualizacja: 05.01.2016 15:00

Zupełnie nowy świat od zasłużonych, choć znajdujących się obecnie w dołku twórców serii Gothic i Risen. Czy wyjdzie z tego coś dobrego?

ELEX, zaprezentuje nam wielki i otwarty świat, który został określony jako postapokaliptyczne science fantasy - cokolwiek będzie to oznaczać. Jak zapowiedziano, tytuł ma się cechować wyjątkowo mrocznym klimatem, a podróże na mapie świata nie będą przerywane ekranami wczytywania. Jak to zazwyczaj bywa, obiecano nam mnóstwo wyjątkowych i zapadających w pamięć postaci pobocznych. Prócz tego, przyjdzie nam także zmierzyć się ze zmutowanymi potworami i podjąć niełatwe wybory moralne.

Reinhard Pollice z Nordic Games tak określa świat gry: -"Jest mroczny, ostry, bezkompromisowy i skomplikowany, a ekipa zdążyła go już pokochać."

Rozwinięcie poszczególnych liter nazwy, też jest interesujące:

Eclectic - eklektyczny Lavish  - hojny Exhilarating - porywający Xenial - gościnny

Produkcja powstaje z myślą o PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Nie spodziewajcie się jednak, że tytuł, niczym Fallout 4 wyskoczył "na kwadrans" przed premierą. Ta nastąpi na przełomie 2016 i 2017 roku. Większą ilość szczegółów dostaniemy podczas zbliżających się targów Gamescom.

Skłamałbym, gdybym stwierdził, że projekt duetu Piranha Bytes i Nordic Games mnie nie zaciekawił. Twórcy Risena i Gothica zabierają się za coś nowego i najwyraźniej zgoła innego, niż pozycje jakie do tej pory stworzyli. Trzymam kciuki i wyczekuję kolejnych szczegółów na temat (ponoć) najbardziej ambitnego projektu w historii studia.

[Źródło: Polygon]

Tytus Stobiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)