ELEX to nowa gra Piranha Bytes. Może stanowić naprawdę wybuchową mieszankę

ELEX to nowa gra Piranha Bytes. Może stanowić naprawdę wybuchową mieszankę02.07.2015 15:46
ELEX to nowa gra Piranha Bytes. Może stanowić naprawdę wybuchową mieszankę
marcindmjqtx

Zupełnie nowy świat od zasłużonych, choć znajdujących się obecnie w dołku twórców serii Gothic i Risen. Czy wyjdzie z tego coś dobrego?

ELEX, zaprezentuje nam wielki i otwarty świat, który został określony jako postapokaliptyczne science fantasy - cokolwiek będzie to oznaczać. Jak zapowiedziano, tytuł ma się cechować wyjątkowo mrocznym klimatem, a podróże na mapie świata nie będą przerywane ekranami wczytywania. Jak to zazwyczaj bywa, obiecano nam mnóstwo wyjątkowych i zapadających w pamięć postaci pobocznych. Prócz tego, przyjdzie nam także zmierzyć się ze zmutowanymi potworami i podjąć niełatwe wybory moralne.

Reinhard Pollice z Nordic Games tak określa świat gry: -"Jest mroczny, ostry, bezkompromisowy i skomplikowany, a ekipa zdążyła go już pokochać."

Rozwinięcie poszczególnych liter nazwy, też jest interesujące:

Eclectic - eklektyczny Lavish  - hojny Exhilarating - porywający Xenial - gościnny

Produkcja powstaje z myślą o PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Nie spodziewajcie się jednak, że tytuł, niczym Fallout 4 wyskoczył "na kwadrans" przed premierą. Ta nastąpi na przełomie 2016 i 2017 roku. Większą ilość szczegółów dostaniemy podczas zbliżających się targów Gamescom.

Skłamałbym, gdybym stwierdził, że projekt duetu Piranha Bytes i Nordic Games mnie nie zaciekawił. Twórcy Risena i Gothica zabierają się za coś nowego i najwyraźniej zgoła innego, niż pozycje jakie do tej pory stworzyli. Trzymam kciuki i wyczekuję kolejnych szczegółów na temat (ponoć) najbardziej ambitnego projektu w historii studia.

[Źródło: Polygon]

Tytus Stobiński

327010668723787818
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)