Elex 2 i polski dubbing. Zwiastun prezentuje system walki

Strona głównaElex 2 i polski dubbing. Zwiastun prezentuje system walki
12.01.2022 11:36
Elex 2
Elex 2
Źródło zdjęć: © elexgame.com

Nowy zwiastun gry Elex 2 trafił do sieci. Możemy na nim usłyszeć polski dubbing, ale jego najważniejszym elementem jest system walki.

Elex 2 może liczyć na mieszane przyjęcie w Polsce, jak każda gra tworzona przez Piranha Bytes. Jedni uwielbiają wszystkie tworzone przez studio serie, inni raczej narzekają i to zazwyczaj na podobne aspekty gry. I nowy Elex raczej wiele w tej materii nie zmieni.

Materiały wskazują, że Elex 2 nie będzie znacząco różnił się od pierwszej części, toteż można spodziewać się podobnych plusów i minusów. Nowy zwiastun skupia się na przedstawieniu systemu walki, który trafił do gry, a całość okraszona jest polskim dubbingiem.

Udostępniony przez THQ Nordic klip pokazuje nam szerokie spektrum możliwości Jaxa. Niektóre sceny wyglądają naprawdę nieźle, podczas gdy na innych główny bohater porusza się nieco sztywno. Można powiedzieć, że jest to cechą charakterystyczną produkcji przygotowywanych przez Piranha Bytes.

Wypływają informacje o Elex 2. Poznaliśmy czas gry i inne szczegóły
Wypływają informacje o Elex 2. Poznaliśmy czas gry i inne szczegóły

Na ocenę samego dubbingu również jest za wcześnie. To tylko krótka próbka, która w dodatku w żaden sposób nie jest połączona z animacją ruchu ust, więc opinii na temat aspektów technicznych tej kwestii nie da się wydać.

Premiera gry Elex 2 przewidziana jest na 1 marca 2022 roku. Tytuł ten jest bezpośrednią kontynuacją Elexa wydanego w 2017 roku.

Udostępnij:
Komentarze (1)