Elegy for a Dead World - gra o pisaniu - dostępna od dzisiaj na Steamie

Elegy for a Dead World - gra o pisaniu - dostępna od dzisiaj na Steamie
marcindmjqtx

10.12.2014 20:31, aktual.: 05.01.2016 15:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszyscy sympatycy słowa pisanego, odległych, tajemniczych planet i nietypowych produkcji powinni zwrócić uwagę na ten tytuł.

Elegy for a Dead World jest tytułem, który powstał dzięki hojności użytkowników Kickstartera. Opowiada o astronaucie, który został wysłany w przestrzeń kosmiczną z misją zbadania trzech odległych planet. Swoje obserwacje musi spisać - dosłownie, bowiem gra skupia się jedynie na eksploracji i pisaniu historii na temat martwych cywilizacji odwiedzanych planet. Twórcy zapraszają gracza do kreatywnej zabawy, w której wymyśli on dziesiątki wątków, a następnie podzieli się nimi z resztą świata.

Odwiedzimy zrujnowane muzea, spalone słońcem ziemie jałowe upstrzone rzeźbami i zagadkową maszynerią oraz wiele innych oryginanych krain. Na wszystkich zostawimy ślad swojej twórczości.

Elegy for a Dead World już teraz stosowane jest w prawie 50 instytucjach w 13 krajach jako narzędzie edukacyjne mające uczyć kreatywnego pisania lub praktycznego używania języka angielskiego. Swoją premierę ma dzisiaj - dostępna jest wersja na PC-ty, Maki i komputery z systemem Linux. Warto zwrócić uwagę, że gra, poza nietuzinkowym pomysłem, może pochwalić się pięknym stylem graficznym.

Private URL to delete this Gfycat: http://gfycat.com/delete/OccasionalAccomplishedDuckbillcat OPTIONAL: Type in a title here...  Save Title  Delete Title [źródło: Game Politics]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)