Elegancka edycja kolekcjonerska Hollow Knight

Elegancka edycja kolekcjonerska Hollow Knight

Elegancka edycja kolekcjonerska Hollow Knight
Joanna Pamięta - Borkowska
13.03.2019 10:55

Z całą masą dobra i w cenie, która nie zje połowy pensji.

Informacje o kontynuacji udanej gry (bo co do tego nie mam wątpliwości, podczas polygamijnej Wigilii obserwowałam, jak kolejne osoby pogrążają się w królestwie Hallownest) zawsze są dla wielu osób dobrym momentem  na sięgnięcie po tytuł, który z jakichś powodów umknął. I oto nadarza się idealna okazja. Oto Team Cherry wraz z Fangamerem ogłosił stylową edycję kolekcjonerską Hollow Knighta.

O możliwości pojawienia się kopii fizycznych studio informowało już w listopadzie 2018 roku. Dostępne one będą na następujące platformy: PS 4, Switch oraz PC. Edycja wejdzie do sprzedaży pod koniec maja, ale już teraz można składać zamówienia.

Standardowa edycja kosztuje 29 dolarów na PS4 oraz PC, a na Switcha - 34 dolary. W jej skład wejdą: gra w postaci dysku (na PC będzie to dysk z kluczem na Steama, bez DRM), zawierająca wszystkie wydane dotychczas dodatki, czyli: Hidden Dreams, The Grimm Troupe, Lifeblood, Godmaster, oraz przewodnik i mapa Hollownest.

Obraz

A co się znajduje w edycji kolekcjonerskiej?

Poza wszystkimi rzeczami zawartymi w edycji standardowej, zawiera on metalową broszkę w eleganckim opakowaniu, w którym można ją umieścić i zawiesić na ścianie. Ponadto jest też 14-stronicowy komiks, grafiki autorstwa Ari Gibson, a wszystko to w gustownym pudełku. Dodatkowo do wersji na Switcha dołączona będzie ściereczka do okularów z motywem z gry.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)