Edycja kolekcjonerska Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie bogatsza na Xboksie One

Strona głównaEdycja kolekcjonerska Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie bogatsza na Xboksie One
15.08.2014 16:16
Edycja kolekcjonerska Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie bogatsza na Xboksie One
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Światowy wydawca gry, firma Namco Bandai, poinformował, że jedynie kupując edycję kolekcjonerską na platformie Microsoftu otrzymamy dwie talie do gry w Gwint.

Aktualizacja: Witryna CDP.pl potwierdza obecność dodatkowych elementów także w polskiej edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 3. Tylko w wersji na Xboksa One.

Gwint będzie dostępny w świecie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, niezależnie od wybranej przez gracza platformy sprzętowej. Fizyczne egzemplarze dwóch talii kart znajdą się natomiast wyłącznie w Edycji Kolekcjonerskiej na Xbox One. Oryginalny wpis: Gwint to karcianka, w której wirtualną wersję będziemy mogli grać wcielając się w Geralta w Dzikim Gonie. Przed chwilą okazało się, że jeśli chcielibyśmy zagrać kilka partyjek ze znajomymi już po wyłączeniu konsoli lub komputera, powinniśmy zamówić wydanie kolekcjonerskie Wiedźmina 3 na Xboksa One. Tylko w nim - oprócz znanych od dawna dodatków - znajdziemy też karty.

fot. facebook.com/thewitcher

Jak możecie się domyślać, społecznościowe profile gry są teraz gorącymi miejscami, w których przypomina się chociażby wypowiedź Marcina Iwińskiego, który w wywiadzie dla Eurogamera twierdził, że CD Projekt RED traktuje graczy na wszystkich platformach jednakowo i nie zamierza dla nikogo tworzyć specjalnej zawartości. Przypomnijmy jego słowa:

Traktujemy wszystkich graczy tak samo[...]Nie stworzymy zawartości na wyłączność dla żadnej z platform. Nie będziemy też opóźniać wydania gry na żadną z nich, bo ktoś miałby nam za to zapłacić. I owszem, póki co nie zanosi się na to, by sama gra różniła się pomiędzy platformami zawartością. Jednak dwie talie kart i płócienna mapa dorzucane do kolekcjonerki Wiedźmina 3 na Xboksie One stoją w sprzeczności z równym traktowaniem wszystkich graczy.

Poprosiliśmy CD Projekt RED o komentarz w tej sprawie oraz wyjaśnienie kwestii bonusów w polskiej edycji kolekcjonerskiej gry. Namco Bandai to wydawca Dzikiego Gonu na świecie, w Polsce wydawcą jest CDP.pl.

[źródło: Facebook]

Maciej Kowalik

326936765255079978
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)