Edycja kolekcjonerska Halo: The Master Chief Collection jest bardzo dosłowna

Edycja kolekcjonerska Halo: The Master Chief Collection jest bardzo dosłowna

Edycja kolekcjonerska Halo: The Master Chief Collection jest bardzo dosłowna
marcindmjqtx
06.08.2014 12:20, aktualizacja: 05.01.2016 15:32

12-calowa statuetka Master Chiefa w najbogatszej edycji gry.

Halo: The Master Chief Collection to niewątpliwie jedna z najgorętszych tegorocznych premierna konsoli Xbox One. Prawie cała saga w jednym pudełku za cenę jednej gry. Zestaw godny polecenia. Dziś dowiedzieliśmy się jak będzie wyglądać edycją kolekcjonerska tego wydania.

Jeśli macie wolne 170 funtów i nie wiecie co z nimi zrobić to sugerowałbym przemyślenie zakupu Halo: The Master Chief Collection Mjolnir Edition. W jej skład, oprócz dodatków z tańszych wersji (metalowe opakowanie, książka opisująca każdą z multiplayerowych map, DLC Grunt Funeral), wchodzi również 12 calowa (około 30cm) figurka Master Chiefa z triumfalnie podniesionym karabinem. Zarówno szyja jak i talia są w pewnym zakresie ruchome, więc szczęśliwi nabywcy będą mogli tworzyć inne pozy.

The Mjolnir Edition jest podwójnie ekskluzywna, gdyż można kupić ją jedynie w brytyjskim GAME

W skład Halo: The Master Chief Collection wchodzą Halo: Combat Evolved, Halo 2: Anniversary, Halo 3 oraz Halo 4. Dodatkowo każdy nabywca gwarantuje sobie dostęp do wersji beta Halo 5: Guardians. Premiera w listopadzie 2014, oczywiście wyłącznie na Xbox One.

[Źródło: Eurogamer]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)