Easter Egg w Battlefieldzie 1 zapowiada premierę kolejnej odsłony

Easter Egg w Battlefieldzie 1 zapowiada premierę kolejnej odsłony
11.05.2018 09:57
Easter Egg w Battlefieldzie 1 zapowiada premierę kolejnej odsłony

Gracze wspólnymi siłami rozwiązali zagadkę, zaszytą w Battlefieldzie 1 przez twórców.

Jeżeli czegoś można być w świecie gier pewnym, to tego, że jeżeli zostawi się graczom jakąś zagadkę do rozwiązania, choćby z minimalnymi wskazówkami, to prędzej czy później (raczej prędzej) wspólnymi siłami ją rozwiążą. Kolejny na to dowód dał ostatnio Battlefield 1.

Na jednej z map dostępnych w grze - Fort de Vaux - znajdowały się do niedawna zamknięte drzwi z widniejącym nad nimi napisem Isolement. W jednym z ostatnich uaktualnień DICE wprowadziło do lokacji szereg przycisków, ukrytych w znajdujących się na ścianach tablicach informacyjnych. Po wciśnięciu ich w odpowiedniej kolejności (tak żeby litery, na których się znajdują, ułożyły się właśnie w słowo Isolement, drzwi stanęły otworem.

FORT DE VAUX "ISOLEMENT" ROOM Unlocked! How To Open The Door - Battlefield 1 Easter Egg Hunt

Za nimi gracze znaleźli celę z niedokończonym obrazem oraz, co ważniejsze, system rur. Jak się okazało, cieknąca (...) z nich woda "nadaje" komunikat kodem morse'a, po której odczytaniu otrzymuje się adres strony internetowej. Na niej z kolei widnieje jedynie data - 23 maja - hashtag #battlefield.

I więcej właściwie nie potrzeba. Więcej informacji na temat nowego Battlefielda poznamy więc 23 maja. Premiery gry zaś wszyscy spodziewają się na jesień i byłoby bardzo dziwnie, gdyby miała się ona ukazać później.

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)