EA zdradza plany na E3

Strona głównaEA zdradza plany na E3
12.05.2010 13:39
EA zdradza plany na E3
marcindmjqtx
marcindmjqtx

E3 rozpocznie się już za miesiąc, nic więc dziwnego w tym, że firmy powoli ujawniają swoje plany dotyczące tej imprezy. John Shappert z Electronic Arts, w trakcie spotkania z inwestorami, poinformował, że jego firma zamierza zaprezentować między innymi produkcje, wykorzystujące nowe kontrolery ruchu  Sony i Microsoftu. Obsługa Move w Tiger Woods PGA Tour 11 została potwierdzona już wcześniej, więc liczę, że chodzi tu o zupełnie nowe zapowiedzi. EA zaprezentuje także jeden z kluczowych tytułów w pełnym trójwymiarze. To oczywiście nie wszystko, co będzie można zobaczyć.

bEChVGRh

Na E3 nie zabraknie również standardowych marek EA Sports, ale na pewno ciekawsze informacje przyniosą nam pokazy Medal of Honor, Dead Space 2 (zapowiedzianego niedawno również na PC), Bulletstorma, konsolowego The Sims 3, Crysis 2 czy nowego tytułu z serii Need for Speed, który wreszcie zostanie ujawniony.

Swoje plany na przyszłość EA zdradziło już w lutym, więc jeśli ciekawi Was lista wydawnicza na najbliższe półtora roku, to polecam wcześniejszy wpis Piotrka.

[via Edge]

326986996893767722
bEChVGSf