EA zaprezentowało zwiastun kampanii fabularnej w Battlefieldzie V

EA zaprezentowało zwiastun kampanii fabularnej w Battlefieldzie V
Krzysztof Kempski

16.10.2018 17:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pamiętacie jeszcze te czasy, gdy to po DICE nie należało spodziewać się singla?

Jeżeli boli was brak kampanii fabularnej w nowym Call of Duty, zawsze pozostaje jeszcze Battlefield 5. Twórcy skupiali się do tej pory na prezentowaniu nam rozgrywek sieciowych, dziś jednak pokazali wreszcie jak będzie wyglądała kampania fabularna w ich grze. Podobnie jak w poprzedniczce, dostaniemy pakiet kilku minikampanii zwanych opowiadających różne historie z frontu. Trailer skupia się na przedstawieniu różnych stref działań wojennych, w tym między innymi Afryki czy Norwegii.

Oczywiście ciężko doszukać się w tym trailerze gameplayu, będziemy zatem musieli jeszcze poczekać na odpowiedź, czy pokazana na materiale jazda na nartach będzie interaktywną atrakcją czy wyłącznie przerywnikiem filmowym (proszę EA, nie zepsujcie tego). Potwierdza się też poniekąd, że w jednej z opowieści wcielimy się w dowódcę niemieckiego Tygrysa, co wyszło już na jaw w momencie, gdy twórcy ujawnili listę kampanii. Wiadomo też, że będziemy wcielać się w pilota.

Battlefield V - Official Single Player Trailer

Wygląda też na to, że twórcy nie planują już kolejnych przesunięć daty premiery i gra ukaże się 20 listopada. W dniu premiery będzie jednak brakować w niej kilku trybów, w tym kończącej singla opowieści. Brakująca zawartość pojawi się w aktualizacjach dopiero w 2019 roku.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)