EA zaprasza do Orzammar

EA zaprasza do Orzammar

EA zaprasza do Orzammar
marcindmjqtx
06.08.2009 14:42, aktualizacja: 15.01.2016 14:02

Najnowsza porcja obrazków i szkiców koncepcyjnych z Dragon Age: Początek przedstawia Orzammmar. Co to za miejsce? Jak czytamy w opisie, który podesłało nam Electronic Arts i który niedługo znajdzie się na dragonage.pl :

Podania historyczne mówią, że królestwa krasnoludzkie rozciągały się niegdyś na całym obszarze Thedas, a pod ziemią spotkać można było niezliczone miasta-fortece zwane thaigami. Ówczesną stolicą krasnoludzką był Kal Sharok, gdzie rezydowały wszystkie rody szlacheckie. W Orzammarze mieszkały wtedy tylko kasty górników i kowali. Niesamowite to miejsce - wielkie kamienne miasto wykute w olbrzymiej pieczarze i spoglądające na morze płynnej lawy. Zewsząd dochodzi tam dźwięk kowadeł, na których wykuwane są dzieła będące przedmiotem pożądania wszystkich ras. Wiele thaigów nie przetrwało pierwszej Plagi, kiedy to mroczne pomioty szeroką rzeką wylały się z Głębokich Ścieżek. Z każdym pokoleniem musiano zamknąć kolejne ich odnóg, znikały bezpowrotnie kolejne thaigi. Ostał się tylko Orzammar - ostatni bastion krasnoludzkiej rasy i zarazem najdoskonalsze dzieło jej rąk.Co więcej, ujawniono też kolejnego aktora, który użyczy swojego głosu jednej z postaci. Będzie to Jacek Kopczyński, który wystąpi jako Alistair. Dlaczego on? Na podlinkowanej wcześniej stronie czytamy:

Wybór Jacka Kopczyńskiego do roli Alistaira był jedną z najbardziej oczywistych decyzji podczas naszej pracy nad Dragon Age: Początek.” - mówi Maciej Kowalski, reżyser nagrań do polskiej wersji gry. - „Gdy tylko usłyszeliśmy głos angielskiego aktora, wiedzieliśmy, że tę postać musi zagrać Jacek. Nie chodzi nawet o głos, który jest notabene bardzo podobny, ale o manierę, sposób gry, wyrażania emocji. Jacek bez najmniejszego problemu uchwycił charakter postaci, jej sposób myślenia, mentalność i charakter, a potem przelał to na wypowiadane kwestie. Bez wątpienia pomogło tutaj ogromne doświadczenie z grami komputerowymi - nie tylko jako aktora zresztą, ale i gracza. Nasza praca z Alistairem była jednocześnie doskonałą zabawą. Mamy więc nadzieję, że gracze docenią zarówno wysiłek jak i motywację, która nam towarzyszyła. Próbki nagrań możecie znaleźć tutaj: 1 , 2 , 3 , 4

Jak się Wam podobają?

327081473272604951
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)