EA zapowiada trzy nowe gry na XBLA/PSN

EA zapowiada trzy nowe gry na XBLA/PSN

marcindmjqtx
11.11.2010 12:02, aktualizacja: 06.01.2016 15:24

Cieszy, że taki kolos, jak Electronic Arts, inwestuje w niezależne studia i wydaje ich gry w cyfrowej dystrybucji. Dzięki temu mieliśmy już chociażby takie perełki, jak Deathspank. I to jeszcze nie koniec, bo EA właśnie zapowiedziało trzy kolejne takie tytuły.

Warp będzie owocem współpracy między EA Partners a studiem Trapdoor. Pojawi się nie tylko na XBLA i PSN, ale także na PC. Ma być grą akcji osadzoną w świecie science fiction, z widokiem z góry, ale także ze sporymi elementami skradankowymi. Premiera planowana jest na lato przyszłego roku.

Gatling Gears tworzone jest przez studio Vanguard Games, wcześniej odpowiedzialne za grę Greed Corp. Ich najnowsze dzieło ma być, osadzoną w tym samym uniwersum, grą akcji. Premiera wiosną 2011 roku (jak w przypadku Warp, także na PC).

Chyba najciekawszą z zapowiedzianych gier jest The Fancy Pant Adventures - nowa wersja popularnej flashówki. Nie ma sensu jej teraz szerzej opisywać, najlepiej będzie, jeśli w ten darmowy pierwowzór po prostu zagracie, to sympatyczna platformówka. Premiera wiosną 2011 roku.

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)