EA Sports MMA będzie czerpać z Fight Night

EA Sports MMA będzie czerpać z Fight Night

EA Sports MMA będzie czerpać z Fight Night
marcindmjqtx
10.03.2010 11:24, aktualizacja: 13.01.2016 16:04

Serwis 1up dotarł do informacji, których wszyscy chyba się spodziewaliśmy. EA Sports MMA mechaniką ma dość mocno przypominać Fight Night Round 4 ze swoim systemem Total Punch Control czyli ciosami wyprowadzanymi gałką na padzie. Na tym nie koniec podobieństw, bo bardzo ważna będzie kondycja naszego zawodnika, która podobnie jak w Fight Night będzie spadać przy otrzymywaniu ciosów w korpus, wyprowadzaniu niecelnych razów oraz podczas zwarć.

Ważne ma być także robienie uników, odpieranie ciosów i uchylanie głowy w defensywie oraz przemieszczanie się po ringu. Te ostatnie, pomimo faktu, że gra skupi się na federacji Strikeforce będą nie tylko oktagonalne, ale również okrągłe z klatką i tradycyjne bokserskie.

Wracając do podobieństw z Fight Night pojawią się również Flash Konckouts, choć nie ma być tak, że jeden szczęśliwy cios położy nas na deski, co akurat nie jest do końca realistyczne, bo na ringach tak się przecież zdarza. Choć nie podano jeszcze rozpiski zawodników, wiemy, że będzie ich 28.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)