EA Sports lepiej wykorzysta PS3

Jakub Jatkiewicz

05.08.2009 11:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Peter Moore na oficjalnym Blogu PlayStation wspomniał o sukcesie EA w grach sportowych oraz o planach wspierania tego rodzaju produkcji na PlayStation 3. Widać, że firma powoli zaczyna doceniać platformę Sony i szykuje dla niej kilka atrakcji, niedostępnych na Xboksie i Wii.

Oto skrót najważniejszych informacji ujawnionych przez Moore'a:

  • W najnowszym Maddenie pojawi się integracja pomiędzy PS3 a PSP, co pozwoli fanom NFL na zbudowanie własnych formacji i zagrań od podstaw. Dzięki połączeniu z PS3 gracze będą mogli testować zagrania i formacje, a następnie bezproblemowo zgrywać je na stacjonarną konsolę.
  • W EA SPORTS Complex, które jest dostępne na PlayStation Home, jest już otwarty Club Fight Night. Mogą się w nim spotykać fani Fight Night Round 4. Aby zwiększyć zainteresowanie EA Sports Complex dodano również cztery nowe stoły pokerowe (Red Tournament). Do dnia dzisiejszego na dostępnych wcześniej stołach rozegrano ponad 2 miliony partii.
  • Pod koniec roku na właścicieli PlayStation 3 czeka również ekskluzywny EA Sports Challenge Series, mający być dostępnym na całym świecie turniejem sieciowym. EA zapowiada także liczne eventy związane z promocją swoich gier na PlayStation 3.

fot.: Sony

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)